Phoebe Bridgers i Paul Mescal tworzyli jedną z najbardziej cool par w show-biznesie. Zaczęli się spotykać w 2020 roku – po premierze serialu „Normalni ludzie”, w którym aktor zagrał główną rolę męską, a mniej więcej rok później zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. Co więcej potwierdzili swój związek w mediach społecznościowych, a konkretnie na Instagramie. Niedawno spekulowano o ich zaręczynach. Phoebe Bridgers nazwała bowiem Paula Mescala swoim narzeczonym podczas koncertu na festiwalu Coachella. Poza tym fanki oraz fani zwrócili uwagę na pierścionek, który gwiazdor założył na Met Galę 2022 i zaczęli się zastanawiać, czy ukochana poprosiła go o rękę. Główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali tych doniesień. Natomiast w grudniu 2022 roku media zza oceanu podały, że Phoebe Bridgers i Paul Mescal rozstali się. Pojawiają się również artykuły, z których wynika, że artystka spotyka się teraz z kimś innym. 

Phoebe Bridgers i Paul Mescal rozstali się?

Serwis show-biznesowy „Just Jared” poinformował, że Phoebe Bridgers i Paul Mescal rozstali się. Z artykułu, którego autorzy powołują się na źródła plotkarskiego profilu @deuxmoi na Instagramie, wynika, że pochodzący z Irlandii aktor odwołał zaręczyny. Podobno dowiedział się, że wokalistka zainteresowała się innym mężczyzną, a – co podkreśla informator lub informatorka wspomnianego konta – nie umawiali się na otwarty związek

Phoebe Bridgers ma nowego chłopaka? 

W sieci można przeczytać już o (domniemanym) nowym chłopaku Phoebe Bridgers. Bardzo możliwe, że autorka takich utworów jak „Sidelines” czy „Savior Complex” spotyka się teraz z Bo Burnhamem – popularnym szczególnie w Stanach Zjednoczonych komikiem. Widziano ich kilka razy w Los Angeles. A 19 grudnia ubiegłego roku obejrzeli razem występ na żywo Kate Berlant w Nowym Jorku. 

fot. Getty Images

Mogę potwierdzić, że zaręczyny między Paulem Mescalem i Phoebe Bridgers są odwołane. W żadnym wypadku nie jest to otwarty związek. Paul dowiedział się o Phoebe i Bo i odwołał zaręczyny – twierdzi źródło @deuxmoi. 

Choć wiele wskazuje na to, że między Phoebe Bridgers i Bo Burnhamem jest coś więcej, warto pamiętać, że ani oni, ani Paul Mescal nie zabrali głosu w tej sprawie. 

Paul Mescal spotkał się z Angeliną Jolie i jej córką – co ich łączy?

Kilka tygodni później znów zrobiło się głośno o życiu prywatnym Paula Mescala. Powód? Aktor został przyłapany w jednej z londyńskich kawiarni w towarzystwie Angeliny Jolie oraz jej nastoletniej córki. Spotkanie wywołało lawinę spekulacji na temat ich relacji. Plotkowano nawet o romansie. Choć do tej pory główni zainteresowani całą sprawą nie wyjaśnili, co ich łączy, to możemy się domyślać, że jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie i Shiloh Jolie-Pitt obejrzały przedstawienie, w którym zagrał nominowany do Oscara za „Aftersun” aktor, a następnie złapały się z nim, by porozmawiać o roli. 

Phoebe Bridgers i Paul Mescal nie są już razem? Fanki oraz fani mają nowy dowód, który potwierdza rozstanie

Na początku lutego 2023 temat rozstania Phoebe Bridgers i Paula Mescala powrócił po raz kolejny. Spostrzegawcze fanki oraz spostrzegawczy fani zwrócili uwagę na artykuł, a właściwie dwa artykuły opublikowane przez „Vogue Australia”. W wersji, która trafiła do magazynu, znajduje się fragment: kibicuje byłemu narzeczonemu << panu Paulowi Mescalowi w „Aftersun” >> w związku z nadchodzącymi Oscarami. Natomiast w tekście opublikowanym na stronie internetowej popularnego magazynu usunięto określenie były narzeczony. To wywołało lawinę spekulacji. Fanki oraz fani uważają, że redakcja wspomnianego tytułu potwierdziła (ukrywane od miesięcy) rozstanie Phoebe Bridgers i Paula Mescala. Redakcja „Page Six” próbowała skontaktować się z „Vogue Australia”, jednak bezskutecznie. 

Zobacz także: