Oprócz tego, że przez dwa lata stanowili szczęśliwą parę, nic tego nie zapowiadało. Jednak w maju tego roku zawrzało – Paul Mescal i Phoebe Bridgers zaręczyli się! Nie sądziliśmy, że dojdzie do tego tak szybko, zwłaszcza, że aktor i piosenkarka jako para zadebiutowali na czerwonym dywanie stosunkowo późno, bo po półtora roku związku (dokładnie w listopadzie 2021 roku, kiedy razem wybrali się na galę LACMA Art+Film w Los Angeles). Wcześniej widziano – a właściwie sfotografowano – ich razem na halloweenowym przyjęciu w gronie znajomych. Ale była to nieoficjalna impreza. 

Paul Mescal i Phoebe Bridgers – historia związku

Paul Mescal i Phoebe Bridgers spotykają się mniej więcej od maja 2020 roku. To właśnie niewiele wcześniej piosenkarka napisała na Twitterze, że jest fanką „Normalnych ludzi” – serialu na bazie bestsellerowej powieści irlandzkiej pisarki Sally Rooney, w którym Mescal zagrał główną rolę a świat na jego punkcie oszalał. Wokalistka napisała, że właśnie skończyła oglądać serial i wyznała, że jest zarazem smutna i napalona. Aktor osobiście odpowiedział zresztą na to wyznanie Phoebe. Zobaczcie poniżej. Czyżby oboje byli swoimi crushami? Jak widać miłość może zrodzić się także na Twitterze! Elon, nie zepsuj tego medium!

 

Miesiąc później zorganizowali wspólnego live'a na Instagramie, w którym opowiedzieli, że widzą się po raz pierwszy, ale najprawdopodobniej było to ich drugie lub trzecie spotkanie. Tym bardziej, że w czerwcu parę widziano razem w kawiarni w rodzinnym mieście aktora (w Irlandii). 

O tym, że są razem zaczęli mówić kilka miesięcy później, bo w listopadzie 2020 roku. Gwiazdor „Normalnych ludzi” udzielił wówczas wywiadu magazynowi „GQ”, w którym wyraźnie nawiązywał do swojej dziewczyny. „Mieć kogoś na kim można polegać w tym szalonym, szalonym czasie jest wspaniałe. Nie wiem, gdzie byłbym dzisiaj bez niej” – wyznał. Nie wiedzieliśmy jeszcze wówczas, że chodzi właśnie o Bridgers. Już w grudniu jednak ukazała się piosenka gwiazdy „Saviour Complex”, w której teledysku wystąpił Paul. Wówczas to, że Mescal i Bridgers są parą, uznano za oficjalne. 

Co dalej? O samych zaręczynach także wiadomo niewiele. Pewne jest jednak, że Phoebe nazwała Paula „swoim narzeczonym” po jednym z wiosennych koncertów podczas kalifornijskiego festiwalu Coachella. Z kolei na Met Gali 2022 na palcu Paula Mescala dostrzeżono coś na kształt pierścionka zaręczynowego! Czyżby to Phoebe postanowiła poprosić o rękę swojego crusha, a teraz chłopaka? To by było w jej stylu!

Paul Mescal i Phoebe Bridgers zaręczyli się! Reakcja internautek – bezcenna

Zaręczyny Paula Mescala i Phoebe Bridgers wzbudziły mieszane uczucia w internecie. Zwłaszcza wśród internautek i fanek aktora, które, choć powinny się cieszyć jego szczęściem, nie mogą się pogodzić z tym, że gwiazdor „Normalnych ludzi” nie będzie już wolny. „Nie mówicie do mnie przez 5-10 dni”, „Obudzenie się na kacu tylko po to, by dowiedzieć się, że Paul Mescal i Phoebe Bridgers są zaręczeni, było dla mnie zbyt dużym ciosem, którego nie potrzebowałam”  – piszą na Twitterze. Czyli tam, gdzie uczucie między gwiazdorską parą się narodziło. 

Zobacz także:

Paul Mescal potwierdza zaręczyny w wywiadzie dla „The Guardian”?

Na początku listopada Paul Mescal udzielił wywiadu „The Guardian” w związku z premierą filmu „Aftersun”, w którym gra główną rolę. Na początku tekstu wspomniano, że aktor prawdopodobnie jest zaręczony z Phoebe Bridgers. Tyle wystarczyło. Dziś pod wspólnym zdjęciem Phoebe i Paula, które artystka opublikowała na swoim instagramowym koncie w grudniu 2021 roku, znowu sypią się gratulacje co do zaręczyn.

Jakby nie było, życzymy tej parze szczęścia. A jeśli to wszystko prawda, to też troszkę zazdrościmy Phoebe, że udało jej się zaręczyć ze swoim crushem!