Kochamy gwiazdorskie duety mother-daugther. A już w szczególności, gdy możemy obserwować je na czerwonym dywanie czy ściankach. Gwiazdy coraz częściej decydują się zabierać swoje dzieci na wydarzenia branżowe. Teraz to Angelina Jolie pojawiła się na premierze jednej z broadwayowskich sztuk. Towarzyszyła jej córka – 15-letnia Vivienne, która jest niesamowicie podobna do mamy. Zobaczcie, jak prezentowały się razem.

Angelina Jolie i jej 15-letnia córka pozują razem na czerwonym dywanie. Vivienne to kopia swojej mamy

Wczoraj odbyła się premiera broadwayowskiej sztuki, „The Outsiders”. Jedną z gościń była Angelina Jolie, która ostatnio nie pojawiała się na ściankach. Jak widać teraz postanowiła zrobić wyjątek. Na to wydarzenie zabrała też Vivienne, swoją 15-letnią córkę, która zdecydowanie wdała się w mamę.

Aktorka, jak zwykle zachwyciła stylizacją. Miała na sobie złotą sukienkę z musztardową peleryną. Look uzupełniła dużymi kolczykami i charakterystyczną dla siebie czerwoną szminką. Vivienne natomiast wybrała zupełnie inną estetykę. Miała na sobie granatowy kombinezon i zero makijażu. W takim naturalnym wydaniu prezentowała się naprawdę przepięknie. Nie sposób nie zauważyć też podobieństwa 15-latki do jej mamy. Czy wy też uważacie, że są jak dwie krople wody? Zobaczcie zdjęcia.

fot. Bruce Glikas / Getty Images

fot. James Devaney / Getty Images

Na premierze pojawił się również starszy, 20-letni syn Angeliny – Pax. Chłopak nie pozował z mamą i siostrą na czerwonym dywanie, jednak paparazzi zrobili mu zdjęcia przed wejściem.

fot. Gotham / Getty Images

Zobacz także:

Vivienne jest osobistą asystentką mamy. Pracowała też przy sztuce

Świat show-biznesu nie jest Vivienne obcy. Nastolatka jest osobistą asystentką mamy, o czym zawsze marzyła. Pracowała też przy wspomnianej sztuce „The Outsiders”.

Viv jest młodą artystką, która koncentruje się na wspieraniu innych – powiedziała Jolie podczas premiery w wywiadzie z serwisem People. – Była tam, żeby pomagać i robiła to najlepiej, jak mogła. Wiele nauczyła się od Justina Levine’a i całego zespołu – dodała.

Gratulujemy 15-latce i życzymy kolejnych sukcesów w… pracy. Vivienne uczy się od najlepszych. To cudowne, że realizuje swoją pasję w tak młodym wieku. Trzymamy za nią mocno kciuki.