Angelina Jolie została nową gwiazdą okładkową amerykańskiego „Vogue’a”. W związku z tym udzieliła również szczerego do bólu wywiadu, w którym otworzyła się na temat trudnej rzeczywistości po rozwodzie z Bradem Pittem. Oto, co powiedziała.

Angelina Jolie o tym, jak wygląda jej życie po rozwodzie z Bradem Pittem

Aktorka zaczęła od opowiedzenia, jak zbawienny wpływ miało na nią macierzyństwo. Zaznaczyła, że jest to ogromnie ważny aspekt jej życia.

Zostałam mamą, gdy miałam 26 lat. Moje całe życie się zmieniło. Posiadanie dzieci uratowało mnie. I nauczyło mnie tego, żeby być w tym świecie trochę inaczej – wyznała magazynowi. – Myślę, że w ostatnim czasie poszłabym na dno, gdybym nie chciała dla nich żyć. Moje dzieci są lepsze ode mnie, chcesz, żeby takie były – dodała.

Wygląda na to, że 48-latka bardzo mocno przeżyła rozwód z Bradem Pittem. I nie ma się co dziwić. W końcu gwiazdy były razem przez 12 lat, a małżeństwem prze 5. Para ma szóstkę dzieci, na których rozwód rodziców również mocno się odbił, o czym wspomniała Jolie. Przyznała też, że od jakiegoś czasu czuje się przybita.

Nadal staram się zrozumieć, kim jestem jako 48-latka. Wydaje mi się, że przechodzę przemianę. Nie czuje się, jakbym przez przeszłą dekadę była sobą, ale nie chcę w to wchodzić – powiedziała szczerze aktorka i dodała, że czas po rozwodzie był trudny dla całej rodziny. – Mieliśmy dużo do uzdrowienia. Nadal staramy się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Angelina Jolie i Brad Pitt – dzieci

Byli zakochani mają wspólnie szóstkę dzieci – 22-letniego Maddoxa, 19-letniego Paxa, 18-letnią Zaharę, 17-letnią Shiloh i 15-letnie bliźniaki: Knoxa i Vivienne. Kilkoro dzieci jest adoptowanych. Pochodzą z Kambodży i Etiopii. Jolie i Pitt mają trójkę biologicznych potomków, jednak całą szóstkę wychowywali razem. Aktor stał się też opiekunem prawnym adoptowanych przez gwiazdę dzieci. Nie wiadomo, jak wygląda kwestia podziału opieki nad dziećmi po rozwodzie.