Angelina Jolie z 5. dzieci na premierze filmu „Eternals” – Jak dziś wyglądają:  Shiloh, Vivienne, Maddoxa, Knoxa i Zahara Jolie-Pitt?

Angelina Jolie regularnie pojawia się ze swoimi dziećmi na czerwonym dywanie, nieczęsto jednak zdarza się, by udało jej się zabrać je wszystkie. Tym razem także nie pojawiły się w pełnym składzie, ale mało brakowało. Na premierę filmu „Eternals”, w którym gra jedną z głównych ról, Angelina Jolie przyszła bowiem z piątką swoich dzieci. A konkretnie z: Shiloh, Vivienne, Maddoxem, Knoxem i Zaharą. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak dziś wyglądają jej pociechy, a trzeba przyznać, że na przestrzeni ostatnich lat zmieniły się nie poznania. Nawet najmłodsze z nich to już nastolatki! Najstarszy, Maddox, ma 20 lat, Zahara – 16, Shiloh – 15, a bliźniaki Vivienne i Knox po 13. Podczas wydarzenia zabrakło tylko Paxa, dziś siedemnastolatka. 

Wcale nas nie dziwi, że na premierę wybrali się prawie wszyscy. „Eternals” to film akcji o Marvelovskich superbohaterach, który nie mógłby mieć lepszej obsady. Oprócz Angeliny Jolie, która wciela się w rolę słynącej ze swojej siły wojowniczki Theny, grają nim także Kit Harrington czy Salma Hayek, a także: Gemma Chan, Lauren Ridloff, Lia McHugh, Richard Madden, Kumail Nanjiani oraz Brian Tyree Henri.

Ubierając się na premierę cała rodzina postawiła na podobną, stonowaną kolorystykę – klasyczną czerń i modne w tym sezonie piaskowo-kamelowe odcienie oraz proste fasony, przyciągające uwagę drapowaniem, asymetrią lub nieoczywistymi cięciami. Dziewczyny postawiły na sukienki, chłopaki na awangardowe garnitury. Wyjątek? Zahara, która tego wieczoru wyraźnie się wyróżniała. Nastolatka postawiła bowiem na sukienkę w ultramodnym w tym sezonie srebrnym odcieniu, pięknie mieniącą się przy każdym ruchu. Macie déjà vu? I słusznie. Tę sukienkę widzieliśmy już wcześniej na Angelinie.

Zahara Jolie-Pitt założyła sukienkę mamy sprzed lat! Angelina Jolie miała ją na sobie na rozdaniu Oscarów

Jeśli nie pamiętacie dokładnie kiedy, nie trzymamy was dłużej w niepewności. Srebrną, półtransparentną sukienkę z metką Elie Saab Couture Angelina Jolie miała na sobie na gali rozdania Oscarów w 2014 roku, na której pojawiła się u boku Brada Pitta, a więc ojca swoich dzieci. Jesteście ciekawi, jak wówczas wyglądała? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie oprócz zdjęć Angeliny i jej dzieci z premiery „Eternals”, czeka na was także fotografia z tamtej imprezy. 

Zahara nie po raz pierwszy zadała szyku na czerwonym dywanie, na którym pojawiła się wspólnie ze słynną mamą. Ostatnio obie wybrały się na galę Variety's Power of Women (podczas której nastolatka koniecznie chciała poznać pewną osobę). Wówczas postawiła na biały total look z ultramodnym paskiem w roli głównej. Jeśli chodzi o trendy, Zahara trzyma rękę na pulsie, bo być może z modą zwiąże swoją karierę zawodową. Nastolatka pasjonuje się projektowaniem biżuterii. Doskonale wie więc, że vintage jest teraz w cenie!