Anja Rubik zaangażowała się w pomoc Ukrainie 

Anja Rubik na łamach „The Wall Street Journal” opowiedziała, jak aktualnie wygląda codziennie życie w objętej wojną Ukrainie. W piątek supermodelka wróciła ze Lwowa, gdzie spędziła ostatnie dni. 38-latka nie tylko zaangażowała się w pomoc uchodźcom, ale także udokumentowała na fotografiach to, co dzieje się za wschodnią granicą. „Nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Całe miasto przygotowuje się i czeka na najazd, ale jednocześnie działa normalnie. Szkoły są zamykane, uniwersytety są zamykane, centra sztuki są zamykane, ale sklepy, restauracje i kawiarnie są otwarte. Więc masz miasto, które żyje normalnie, ale co kilka godzin masz syreny i musisz ukryć się w piwnicy” – wyznała. 

Adrian Steirn – kim jest partner Anji Rubik?

Rubik w wywiadzie dla amerykańskiego dziennika zdradziła, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie była sama. We Lwowie towarzyszył jej partner. Gwiazda wybiegów po tym, jak kilka lat temu rozstała się ze znanym serbskim modelem, Sashą Knezevicem, którego poślubiła w 2011 roku, bardzo chroni swojego życia prywatnego i rzadko wypowiada się na ten temat. Jak się jednak okazuje, serce modelki jest już od dawna zajęte.

Według najnowszych ustaleń, Anja wciąż spotyka się ze światowej sławy fotografem Adrianem Steirnem, z którym rzekomo rozstała się w 2018 roku. Wówczas media informowały, że główną przyczyną rozstania pary była różniąca ich odległość. „Oboje są bardzo zajętymi osobami. Adrian dużo czasu spędza w Australii, a Anja ciągle podróżuje. Ostatnio długo była w Polsce, bo poświęciła się pisaniu książki o seksie. To nie mogło się udać, bo żadne z nich nie chciało iść na kompromis” – donosił „Fakt”. 

Jak twierdzi teraz źródło „Pudelka”, do żadnego rozstania nigdy nie doszło, a para na co dzień mieszka w Kapsztadzie (RPA) i często pracują razem przy artystycznych projektach. Jesteście zaskoczone/zaskoczeni? 

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.