Anja Rubik jest jedną z najpopularniejszych modelek, która robi międzynarodową karierę. 37-latka ma na koncie okładki najważniejszych pism o modzie, w tym „Glamour”, „Vogue”, „Numéro” oraz „Harper’s Bazaar”, a także współprace z domami mody na czele z Chanel, Versace, Valentino, Saint Laurent, Givenchy, Ralph Lauren i wiele więcej. Anja często bierze udział w kampaniach globalnych marek odzieżowych, ale nie tylko: była ambasadorką brandu biżuteryjnego Apart, a także pojawiła się w sesjach wizerunkowych H&M. Rubik jest również aktywistką, która angażuje się w ważne dla niej kwestie polityczne. Jej projekt „SexedPL” odniósł sukces, a książka napisana wspólnie z ekspertami sprzedała się bardzo dobrze. Nie bez powodu Anja znalazła się w rankingu najbardziej wpływowych Polek magazynu „Forbes”.

Znamy najbardziej wpływowe Polki. W rankingu znalazły się: Joanna Kulig, Maffashion i Anja Rubik >>>

Anja Rubik ma nowego chłopaka! Kim jest jej wybranek?

Życie prywatne Anji Rubik również wzbudza wiele emocji. W 2011 roku modelka poślubiła serbskiego modela, Sashę Knezevicia. Para rozstała się jednak w 2016 roku podobno ze względu na różne priorytety życiowe. 37-latka od tamtej pory jeszcze bardziej chroni swoją prywatność. Jednak w ostatnim wywiadzie na magazynu „Viva” uchyliła rąbek tajemnicy. Wyznała, że kilka miesięcy temu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. – Z powodu miłości – wyjaśniła tajemniczo modelka. Wygląda na to, że Anja Rubik ma nowego chłopaka! Nie wiadomo, kim jest jej nowy wybranek, ale ich uczucie musi być bardzo silne, skoro zdecydowała się na tak poważny krok i przeprowadziła do ukochanego na drugi koniec świata. 

Anja Rubik coraz poważniej myśli o ustatkowaniu się i założeniu rodziny, ponieważ poruszyła w wywiadzie temat macierzyństwa. Widać, że modelka zastanawia się nad zostaniem mamą. – Czuję się bardzo młodo i to jest najważniejsze. Jednak zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania. Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka? Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma. Z drugiej strony zastanawiam się, czy ja jestem wystarczająco poważna i dojrzała, żeby wkroczyć w ten wiek? – mówi Rubik w rozmowie z magazynem „Viva”.

Mamy nadzieję, że Anja Rubik już niedługo przedstawi światu swojego nowego chłopaka!