Anja Rubik po raz kolejny zachwyciła. Pochodząca z naszego kraju topmodelka opublikowała dwa zdjęcia w przepięknym bikini z polskiej marki. Zobaczcie, o jakie chodzi i zainspirujcie się. Szczególnie, że wpisuje się we wciąż mocny trend quiet luxury i old money.

Anja Rubik w bikini polskiej marki. Nie mogłoby być bardziej klasyczne

40-latka przebywa właśnie w na greckiej wyspie Tinos. Dzieli się z fankami i fanami pięknymi kadrami nie tylko przyrody, ale i swoimi zdjęciami. Na swoim Instastory modelka opublikowała dwa, na których pozuje w bikini od Magdy Butrym. Prezentuje się przepięknie.

Anja wstawiła dwa zdjęcia. Jedno, na którym widzimy ją od przodu, a drugie, gdzie widzimy ją od tyłu. Na pierwszym z nich gwiazda pozuje na tle niebieskiego morza i gór. Ma ona na sobie jedynie bikini. Rubik postawiła na dwukolorowy projekt od Magdy Butrym. Góra jest biała, wiązana na szyi, a dół czarny z bardzo wysokim stanem.

anja_rubik / instagram

anja_rubik / instagram

Klasyczne bikini w stylu Anji Rubik to nasz wybór na to lato 

Nie musimy chyba wspominać o tym, że biel i czerń to najbardziej eleganckie i klasyczne połączenie barw. Klasy dodają dodatkowo majtki z wysokim stanem, które jeszcze bardziej wydłużają nogi Anji. Taki model sprawdzi się też u osób, które chciałby zakryć swój brzuch i czuć się bardziej komfortowo. Stanik natomiast jest dość prosty – zapinany z tyłu i wiązany na szyi. Sprawdzi się u każdej z nas.

Dopóki nie zobaczyłyśmy tych zdjęć, nie sądziłyśmy, że kostium kąpielowy w bieli i czerni może być aż tak hot! W lato zazwyczaj stawia się na te bardziej jaskrawe kolory, chce się zaszaleć, jednak Anja po raz kolejny udowadnia, że klasyka zawsze wygrywa. Bikini jest ponadczasowe, a dodatkowo wpisuje się w obecne teraz trendy na luksus, minimalizm czy elegancję. To połączenie stylu quiet luxury i estetyki old money. Jesteśmy zachwycone. A Anja wygląda bosko.

Zobacz także: