W sierpniu ubiegłego roku Anna Dec poinformowała, że wspólnie z mężem spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Niestety, niespełna tydzień później gwiazda TVN przekazała bardzo smutną wiadomość na temat swojej ciąży. W poruszającym wpisie wyznała, że poroniła. „Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych” – napisała wówczas na Instagramie. Dodając jednocześnie, że poronienia w pierwszym trymestrze ciąży zdarzają się bardzo często. 

Osobisty dramat pogodynki i jej najbliższych odbił się w sieci szerokim echem. O komentarz pokusiła się m.in. Joanna Opozda, która na początku lutego sama została mamą. Aktorka zaznaczyła, jak bardzo szkodliwe i nietaktowane jest przekazywanie niepotwierdzonych informacji na temat czyjejś ciąży: „Twój głos jest bardzo smutny, ale również bardzo ważny. Żyjemy w chorym świecie pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Jest to po prostu obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwstydni i bezwzględni… Bardzo Ci współczuję, mocno Cię przytulam. Dziękuję za ten post”. 

Anna Dec ponownie zostanie mamą

Jak się jednak okazuje, prezenterka związana ze stacją TVN – mimo ogromnej tragedii – nie zrezygnowała z marzeń o powiększeniu rodziny. W środę na swoim Instagramie zamieściła fotografię, na której widać zaokrąglony brzuszek. Zdjęcie opatrzyła trzema wymownymi emotikonami – czerwonego serca, dłońmi złożonymi do modlitwy oraz ciężarnej kobiety. Pod postem natychmiast pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami, do których się dołączamy! 

Przypomnijmy, że Anna Dec po raz pierwszy została mamą ponad cztery lata temu. W styczniu 2018 roku pogodynka powitała na świecie córeczkę, której dała na imię Zuzanna

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.