Sophie Turner i Joe Jonas należą do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par na świecie. Są razem od kilku lat. W 2019 roku wzięli ślub (a nawet dwa – najpierw w Las Vegas, następnie w Paryżu), natomiast w 2020 roku zostali rodzicami po raz pierwszy. Aktorka, która stała się popularna dzięki roli Sansy Stark w serialu „Gra o tron”, urodziła córeczkę – Willę. Przez ostatnie miesiące w mediach pojawiały się informacje, według których Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się drugiego dziecka. Do tej pory główni zainteresowani całą sprawą nie komentowali tych doniesień. Natomiast 2 maja – w pierwszy poniedziałek miesiąca – pojawili się na Met Gali 2022. Zrobili furorę na czerwonym dywanie. Nie dość, że postawili na pasujące do siebie stylizacje, to jeszcze pozowali do zdjęć, czule obejmując brzuch aktorki. Tym samym potwierdzili, że oczekują narodzin kolejnego dziecka.    

Sophie Turner i Joe Jonas spodziewają się drugiego dziecka

Zimą popularne portale plotkarskie doniosły, że Sophie Turner i Joe Jonas już wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi. Powodem były zdjęcia, które trafiły do mediów. W lutym aktorka i wokalista zostali przyłapani przez fotoreporterów podczas spaceru po Los Angeles. Gwiazda „Gry o Tron” miała na sobie zieloną sukienkę mini, która podkreślała lekko zaokrąglony brzuszek. To wywołało lawinę spekulacji na temat jej obecnego stanu. 

Na początku marca tego roku w serwisie „Page Six” pojawił się kolejny artykuł na temat ciąży Sophie Turner. Jak się bowiem okazało, wiele źródeł potwierdziło, że odtwórczyni roli Sansy Stark w serialu „Gra o tron” oraz Joe Jonas już wkrótce zostaną rodzicami po raz drugi. Wśród informatorów amerykańskiego tabloidu nie były natomiast rzecznika prasowego pary. A główni zainteresowani bardzo długo nie zabierali głosu w tej sprawie. 

Sophie Turner i Joe Jonas bardzo dbają o swoją prywatność. Nie mówią publicznie o sprawach związanych z łączącym ich uczuciem, z ich dzieckiem itp. Dlatego prawdopodobny wydawał się fakt, że spodziewają się drugiego dziecka, ale nie chcieli oficjalnie o tym informować. Warto pamiętać, że – jak każda para – mieli i nadal mają do tego pełne prawo. Niezależnie od tego, czy są znani czy nie.

Podczas tegorocznej Met Gali okazało się, że rodzina Sophie Turner i Joe Jonasa rzeczywiście się powiększy. I to już niebawem! 

Met Gala 2022: Sophie Turner i Joe Jonas na czerwonym dywanie 

Sophie Turner i Joe Jonas pojawili się na Met Gali 2022 i (po raz kolejny) zachwycili. Oboje postawili na kreacje od Louis Vuitton. Popularna aktorka założyła czarną sukienkę maxi ze zdobieniami, a także sandały na platformie. Swój look uzupełniła o fale na włosach i makijaż z focusem na usta. Natomiast wokalista, a prywatnie jej mąż pojawił się na czerwonym dywanie w biało-czarnym komplecie oraz koronkowej bluzce z kolekcji wiosna-lato 2022. Co więcej, para niejako potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Sophie Turner i Joe Jonas nie powiedzieli tego wprost, ale – gdy pozowali do zdjęć – obejmowali brzuch aktorki, do tego uśmiechali się – wyglądali na bardzo szczęśliwych

fot. Getty Images

Zobacz także:

Więcej zdjęć Sophie Turner i Joe Jonasa z czerwonego dywanu możecie zobaczyć w naszej galerii. 

__

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.