Nadchodzi nowa produkcja NetflixaStrangers, w której pojawią się gwiazdy takich seriali (nie tylko Netflixa), czyli Stranger Things, Riverdale oraz Gra o tron. A mowa o Sophie Turner, serialowej Sansie Stark, Camili Mendes – Veronica Lodge z Riverdale oraz Mai Hawke, która dołączyła do ekipy Stranger Things w 3. sezonie i wiele wskazuje na to, że pojawi się również w kolejnym. Ale wracając do nowego filmu platformy Netflix – co o nim wiemy i kiedy możemy się go spodziewać?

„Strangers” – nowy film Netflixa. O czym będzie? 

Strangers ma być czarną komedią o nastolatkach, której klimat przypadnie do gustu fanom Alfreda Hitchocka. Brzmi intrygująco, prawda? Z serwisu Deadline o postaciach wiemy, póki co tylko tyle, że Drew ma być typową it-girl, zaś Eleanor jej przeciwieństwem – szkolną outsiderką. Nie wiadomo, która aktorka zagra którą bohaterkę, ale mamy podejrzenia, że w Drew wcieli się Camila Mendes, zaś w Eleanor, Maya Hawke. Dziewczyny dość nieoczekiwanie zbliżą się do siebie i wspólnie zdecydują się stawić czoła szkolnym prześladowcom. Jeśli zaś chodzi o Sophie Turner, to Deadline donosi, że pojawi się w niewielkiej roli. 

Za film Strangers odpowiedzialna jest Jennifer Kaytin Robinson, która jest scenarzystką, reżyserką oraz producentką. Ma ona na koncie komedię romantyczną Ktoś wyjątkowy, która miała swoją premierę również na platformie Netflix w 2019 roku. Z kolei współtwórczynią scenariusza jest Celeste Ballard, natomiast Anthony Bregman i Peter Cron zajmują się produkcją obrazu. 

Data premiery filmu Strangers nie jest jeszcze znana. Ale możecie być pewni, że dowiecie się o niej na Glamour.pl.