Trwa Pride Month, czyli miesiąc solidaryzowania się ze społecznością LGBTQ+ i zwracania uwagi na dyskryminację mniejszości seksualnych. Jedną z gwiazd, która zamieściła na Instagramie wymowny wpis, jest Sophie Turner. Gwiazda Gry o tron w swojej relacji stories zachęciła swoich obserwatorów do celebrowania Miesiąca Dumy, zamieszczając kilka naklejek z takimi hasłami jak „Bi Pride” czy „Time isn't straight and neither am I”. I to właśnie to ostatnie hasło wzbudziło wśród fanów aktorki największe poruszenie, bo ich zdaniem słowa te oznaczają, że Sophie potwierdza, że jest biseksualna.

Sophie Turner zrobiła coming out? Fani nie mają wątpliwości 

To już nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się opinie, że Sophie Turner zrobiła coming out. W 2019 roku aktorka w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone powiedziała, że zanim zdecydowała się zostać żoną Joe Jonasa, eksperymentowała i spotykała się zarówno z mężczyznami, jak i z kobietami. „Kocha się duszę człowieka, a nie jego płeć” - wyznała Sophie, dodając, że jej doświadczenia sprawiły, że jest o wiele dojrzalsza emocjonalnie.


Screen z Instagram Stories Sophie Turner, źródło: instagram.com/sophiet

Sophie Turner i Joe Jonas są małżeństwem. Kiedy wzięli ślub?

„Myślę, że kiedy już znajdziesz właściwą osobę, po prostu to wiesz” - mówiła we wspomnianym wywiadzie dla Rolling Stone aktorka. Chodziło oczywiście o Jonasa, z którym wzięła ślub w lipcu 2019 roku – i była to ich druga ceremonia – we Francji, a dokładnie w zabytkowym zamku nieopodal prowansalskiej miejscowości Sarrians. Rok później para po raz pierwszy została rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Willa.