Do grona gwiazd, których rodziny już niebawem się powiększą dołączyła właśnie Anna Dereszowska. Wczoraj (24 czerwca) popularne serwisy plotkarskie poinformowały, że jedna z najbardziej lubianych aktorek w Polsce jest w ciąży. Urodzi chłopca czy dziewczynkę? Na kiedy wyznaczono termin porodu? Oto wszystko, co wiemy na temat narodzin trzeciego dziecka Anny Dereszowskiej. 

Anna Dereszowska jest w ciąży!

Jak poinformował serwis Pudelek, Anna Dereszowska jest w ciąży. To drugi trymestr. Według informatora portalu, aktorka wciąż pracuje na planie serialu Komisarz Mama. Zdjęcia mają potrwać do połowy lipca (nagrania zostają realizowane w taki sposób, by następnie – na ekranie nie było widać ciążowego brzuszka). Później przewidziano przerwę. I wszystko wskazuje na to, że Anna Dereszowska ponownie wcieli się w rolę Patrycji Madalińskiej już po porodzie. 

Anna Dereszowska zostanie mamą po raz trzeci. Jej pierwsze dziecko przyszło na świat w 2008 roku. Aktorka urodziła wtedy córeczkę, dla której wraz z ówczesnym partnerem – Piotrem Grabowskim – wybrała imię Lena. Siedem lat później na świecie pojawił się syn Anny Dereszowskiej. Ojcem Maksymiliana, bo właśnie tak ma na imię chłopiec, jest Daniel Duniak - obecny partner gwiazdy rodzimych filmów i seriali, który zawodowo zajmuje się fotografią.  

Anna Dereszowska potwierdziła, że jest w ciąży [AKTUALIZACJA, 25 czerwca 2021]

Anna Dereszowska potwierdziła, że jest w ciąży! Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie swoich dzieci. Uwagę fanów i fanek zwrócił jednak lekko zaokrąglony brzuch gwiazdy, a także opis, z którego jasno wynika, że już wkrótce zostanie mamą po raz trzeci. 

„To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia. „A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?” Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. @danielduniak: „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…” Kocham, kocham, kocham!!! – napisała Anna Dereszowska na swoim profilu na Instagramie. 

Fotografia, pod którą pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami od przyjaciółek / przyjaciół, a także od fanek / fanów Anny Dereszowskiej, możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony.