O tym, że jest w ciąży Anna Dereszowska poinformowała dopiero niedawno, bo pod koniec czerwca 2021 roku, ale jej ciąża jest już całkiem zaawansowana. „Żarty się skończyły” – żartobliwie napisała aktorka na Instagramie pod galerią zdjęć, na których pozuje w bikini z wyraźnie zaokrąglonym (całkiem dużym!) ciążowym brzuszkiem. Naszym zdaniem są przepiękne! 

Anna Dereszowska w bikini z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem

Anna Dereszowska ciążowy brzuszek pokazała już wcześniej. Najpierw, informując fanów o tym, że jest w ciąży. Wówczas nie było jeszcze za bardzo widać krągłości, tym bardziej, że gwiazda ubrana była w luźną białą koszulę. Gdyby nie ręka jej synka na brzuchu (aktorka jest już mamą dwójki, o czym za chwilę), w ogóle moglibyśmy nie zorientować się, że jest w kolejnej ciąży. Chociaż, jak wówczas poinformowała – zaczęła drugi trymestr. 

Niecały tydzień temu znów pochwaliła się brzuszkiem – i zrobiła to z wrodzonym dla siebie poczuciem humoru. „Małe sukcesy” – napisała pod fotografią, na której ubrana w jeansowy zestaw, musztardową opaskę na głowę i przeciwsłoneczne okulary, wyraźnie zaokrąglony już brzuch wykorzystuje jako... stolik kawowy. Trzyma na nim bowiem kubek z napojem. 

Teraz jednak poszła jeszcze o krok dalej, bo w social mediach opublikowała zdjęcia w bikini. W którym, jak wiadomo, nic się nie ukryje. Zdjęcia powstały nad jeziorem o zachodzie słońca, główne widać więc zarys sylwetki artystki, który nie pozostawia złudzeń, że Dereszowska jest w zaawansowanej ciąży. BIje z nich spokój i pozytywna energia, co zresztą od razu poczuli fani i w komentarzach pod galerią zostawili niezliczoną ilość serduszek i komentarzy z gratulacjami. Nic dziwnego, fotografie są po prostu piękne. Najlepiej zresztą zobaczcie sami: 

Anna Dereszowska – dzieci

Anna Dereszowska urodzi swoje trzecie dziecko. Na razie nie wiadomo, czy chłopca czy dziewczynkę. Artystka ma już dwójkę dzieci – zarówno chłopca, jak i dziewczynkę. Po raz pierwszy urodziła w 2008 roku – wówczas na świat przyszła dziewczynka – Lena, której ojcem jest Piotr Grabowski, ówczesny partner aktorki. Drugie dziecko Anny Dereszowskiej – syn Maksymilian urodził się siedem lat później. Jego tatą jest Daniel Duniak, z którym artystka jest w związku do dziś. Już niedługo powitają na świecie kolejnego potomka.