Powstał film dokumentalny o Robercie Lewandowskim. Materiał miał ujrzeć światło dzienne w ubiegłym roku, jednak premiera została przesunięta na koniec marca 2023. W miniony wtorek odbył się uroczysty pokaz produkcji „Lewandowski – nieznany”, na który zaproszono rodzime gwiazdy, a także osoby znane ze świata sportu. W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie zorganizowano wydarzenie, nie mogło zabraknąć też Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej, czyli głównych zainteresowanych całą srawą. Ich kreacje z czerwonego, a właściwie niebieskiego dywanu naprawdę zrobiły wrażenie. 

Gwiazdy na premierze filmu „Lewandowski – nieznany”

Premiera filmu dokumentalnego „Lewandowski – nieznany” przyciągnął tłum gwiazd, a także osób ze świata sportu i mediów. W wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli m.in. Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona, Oliwier Janiak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Paulina Krupińska-Karpiel czy Monika Pyrek. Z zaproszenia skorzystały również Iwona Lewandowska oraz Milena Lewandowska-Miros, czyli (odpowiednio) mama i siostra znanego, a do tego cenionego na całym świecie piłkarza.  

„Lewandowski – nieznany”: Anna i Robert Lewandowscy zachwycili na premierze dokumentu

Ale, oczywiście, ten wieczór należał do Roberta Lewandowskiego, jak również do Anny Lewandowskiej, która wspierała męża w drodze na szczyt. Gwiazdor piłki nożnej i trenerka fitness pozowali fotoreporterom oraz fotoreporterkom w kreacjach od topowych domów mody. Piłkarz postawił na czarny garnitur od Dolce & Gabbana, lekko lakierowane buty w tym samym kolorze i muszkę. Natomiast jego ukochana wybrała zieloną sukienkę maxi z asymetrycznym dekoltem, wycięciami na wysokości talii oraz głębokim rozcięciem na nogę. Projekt Victorii Beckham został dodatkowo ozdobiony złotymi detalami. Anna Lewandowska uzupełniła swoją stylizację o elegancką biżuterię oraz metaliczne sandałki na obcasie. 

W naszej galerii (na dole strony) możecie zobaczyć zdjęcia Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego z premiery filmu dokumentalnego o pochodzącym z Polski królu strzelców.