Anna Karczmarczyk zostanie mamą 

Na początku marca, a dokładnie w Międzynarodowy Dzień Kobiet Anna Karczmarczyk opublikowała na swoim instagramowym koncie post, w którym ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda i influencerka podzieliła się z fanami i fankami słodkim zdjęciem z mężem, pokazując swój lekko zaokrąglony ciążowy brzuch. Dodała do niego opis:

Czekamy na Ciebie kruszynko

Pod postem natychmiast posypały się gratulacje dla przyszłych rodziców, a wspomniane zdjęcie możecie zobaczyć w galerii. Póki co nie wiemy, jakiej płci będzie pierwsze dziecko Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina. Przyszli rodzice jeszcze tego nie zdradzili. Kiedy maleństwo przyjdzie na świat? Poród zbliża się wielkimi krokami!

Anna Karczmarczyk pokazuje ciążowy brzuszek na zdjęciach z wakacji

Zanim jednak dziecko pojawi się na świecie przyszli rodzice postanowili wybrać się na wakacje do ukochanej Grecji, o czym poinformowali na Instagramie. Anna Karczmarczyk, która od czasu ogłoszenia ciąży unikała publikowania zdjęć typowo ciążowych, podzieliła się jednak chwilami z podróży - na zdjęciach autorstwa jej męża widzimy pokaźnych rozmiarów brzuszek. Przy okazji dostała mnóstwo komplementów. 

Kim jest Anna Karczmarczyk?

Anna Karczmarczyk to aktorka teatralna i filmowa, w 216 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną. Znana jest z takich produkcji, jak Galerianki (rola główna), Na dobre i na złe czy To nie koniec świata. Na ekranie zadebiutowała w 2003 roku w TVN-owskim serialu Na Wspólnej. Grała również w M jak miłość w Pitbull. Nowe porządki. W 2016 została zwyciężczynią piątej edycji programu Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Tańczyła z z Jackiem Jeschke. Z kolei w 2020 wraz z Mateuszem Łapką zajęła drugie miejsce w drugiej edycji programu Dance Dance Dance. Wkrótce będziemy mogli i mogły oglądać ją w filmie Dziewczyny z Dubaju w reżyserii Marii Sadowskiej. 

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin - historia związku

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin pobrali się 7 lipca 2018 roku. Ich znajomość zaczęła się w 2016 roku na planie Tańca z gwiazdami. Przyszły mąż Karczmarczyk, Pascal Litwin, pracował przy produkcji tego programu z ramienia firmy Rochstar. Niewiele więcej wiadomo o ich wspólnym życiu. Para chroni swoją prywatność. Ostatnio młoda aktorka i przyszła mama pochwaliła się, że kończą się prace w jej nowym mieszkaniu na Woli. Czy to nowe lokum, gdzie małżonkowie zamieszkają ze swoim pierwszym dzieckiem?