Anna Kendrick, aktorka i wokalistka, gwiazda produkcji „Zmierzch”, „Pitch Perfect”, „Zwyczajna przysługa” czy serialu HBO „Love Life” zerwała ze swoim ostatnim chłopakiem. Informacje podało Etonline.com. Mają one pochodzić od osoby z bliskiego otoczenia (ex) pary.

Anna Kendrick i Bill Hader rozstali się

W styczniu tego roku media po raz pierwszy obiegła informacja, że 36-letnia Anna Kendrick ma nowego chłopaka. Okazało się, że spotyka się z 44-letnim aktorem komediowym Billem Haderem, ojcem 3 córek. Tak, tym, z którym zagrała w filmie świątecznym Disney+ z 2019 roku, czyli „Noelle”. Jednak, jak wyszło na jaw w styczniu 2022, aktorska para miała spotykać się od roku, zachowując szczegóły swojej relacji w ścisłej tajemnicy. Poznali się więc w okolicach roku 2019, a może i wcześniej, wszak Hollywood jest małe. Jednak w tamtym czasie Kendrick kończyła swój wieloletni związek z Benem Richardsonem i zdaje się, że nie miała przestrzeni w życiu na nowe uczucie. Bill z kolei do 2020 roku związany był z aktorką Rachel Bilson. Okazuje się, że między nim a porządnie zaiskrzyło w pandemicznym czasie, w roku 2021. A moment był dość sprzyjający, aby to, że są razem nie wyszło na jaw.

Jak mówili znajomi pary, wyglądali na naprawdę szczęśliwych i świetnie dobranych, mieli podobne poczucie humoru i nieustająco rozśmieszali się nawzajem. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Choć ani Anna, ani Bill nie wypowiedzieli się – póki co – oficjalnie na temat.

Anna Kendrick – związki

Jedną z najważniejszych relacji w życiu Anny Kendrick była ta z Benem Richardsonem – pochodzącym z Wielkiej Brytanii operatorem filmowym. Wszystko zaczęło się w roku 2015. Definitywne rozstanie nastąpiło zaś w 2019 roku.