Festiwal Filmowy w Cannes 2022, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, trwa w najlepsze. Wczoraj (25 maja) odbyła się uroczysta premiera filmu „Elvis” z Austinem Butlerem w roli głównej. Pokaz wyreżyserowanej przez Baza Luhrmanna przyciągnął tłumy gwiazd z całego świata. Wśród nich członkinie i członkowie obsady, Kaia Gerber, która spotyka się z odtwórcą roli legendarnego artysty, Shakira czy zespół Maneskin z Damiano Davidem na czele. Co ciekawe, na czerwonym dywanie pojawili się także Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Jak wyglądali?

Festiwal Filmowy w Cannes 2022: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na czerwonym dywanie 

Niezapomniany wieczór w Cannes na światowej premierze „Elvisa” – napisali Anna i Robert Lewandowscy pod opublikowanym wspólnie zdjęciem z festiwalu. Postawili na kreacje od domu mody Dolce & Gabbana. Popularna trenerka miała na sobie spektakularną sukienkę maxi z charakterystycznym dekoltem w kształcie kokardy, natomiast jeden z najlepszych piłkarzy na świecie założył biały garnitur z kontrastującymi – czarnymi detalami. Wyglądali świetnie, a promienne uśmiechy na ich twarzach wskazują na to, że tak się też czuli. 

Warto dodać, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wzięli także udział w wyjątkowej gali Chopard Loves Cinema zorganizowanej przez luksusową markę biżuteryjną podczas 75. Festiwalu Filmowego w Cannes. Tym razem propagatorka zdrowego stylu życia pojawiła się na ściance w lekko transparentnej kreacji zaprojektowanej przez Gosię Baczyńską. Z kolei gwiazdor piłki nożnej zdecydował się na czarny smoking. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. 

Jeśli jesteście ciekawe bądź ciekawi, jak Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wyglądali podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2022, zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam kilka zdjęć pary z wyjątkowego wydarzenia. 

Festiwal Filmowy w Cannes 2022: Polki oraz Polacy na wydarzeniu

Nie byłybyśmy i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały i nie wspomnieli, że w Palais des Festivals et des Congrès, gdzie odbywa się festiwal, pojawiły się także inne gwiazdy z Polski. W tym roku w Cannes nie mogło zabraknąć Joanny Kulig, która zasiada w jury konkursu Un Certain Regard. W wydarzeniu wzięli udział również Anja Rubik, Małgorzata Szumowska, Sandra Drzymalska oraz Mateusz Kościukiewicz. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: