Joanna Kulig zagrała w kolejnej zagranicznej produkcji, którą wyreżyserowała Rebecca Miller, prywatnie żona aktora Damiana Day-Lewisa, mająca na koncie film „Maggie’s Plan” (2015) z Gretą Gerwig w obsadzie. Tytuł filmu to „She Came to Me”, a oprócz Polki zobaczymy w nim plejadę gwiazd! 

Joanna Kulig w komedii romantycznej „She Came to Me”! Zagra u boku hollywoodzkich gwiazd. Kogo dokładnie?

Joanna Kulig, której międzynarodowy rozgłos w świecie kina przyniosła przede wszystkim rola w nominowanej do Oscara „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego, czego pokłosiem była m.in. rola w serialu Netfliksa „The Eddy”, pojawi się u boku znanych hollywoodzkich nazwisk – są to m.in. Anne Hathaway (jest też producentką filmu), Peter Dinklage, Marisa Tomei, a także Tahar Rahim, którego jakiś czas temu mogliśmy oglądać w popularnym serialu, również Netflixa – „Wąż”. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Rebecca Miller.

Nowa komedia romantyczna z Joanną Kulig, Anne Hathaway i gwiazdą serialu „Wąż”. O czym będzie?

O czym będzie film „She Came to Me”? Według zapowiedzi należy nastawiać się na to, że będzie to nowoczesna historia z Nowym Jorkiem w tle. Bohaterami komedii romantycznej będą m.in. walczący z blokada twórczą i próbujący na nowo odkryć swoją pasję kompozytor, jego żona – kochająca sprzątać psychiatrka, para utalentowanych nastolatków (Joanna i Brian d'Arcy James zagrają rodziców nastoletniej Terezy), którzy udowadniają rodzicom, że ich miłość może trwać wiecznie oraz kobieta, która na pozór wydaje się mieć wszystko, a miłość przychodzi do niej w najmniej oczekiwanym momencie. 

„She Came to Me” – Joanna Kulig dzieli się zdjęciami z planu

Joanna Kulig w maju 2022 roku zamieściła na Instagramie garść zdjęć z planu filmu. Widzimy ją m.in. w uścisku ze zdobywczynią Oscara za rolę w filmie „Les Misérables”, czyli Anne Hathaway, czy roześmianą w przyjacielskiej pozie z Peterem Dinklagem, który zagrał niezapomnianą rolę Tyriona Lannistera w „Grze o tron” (te i pozostałe fotografie zobaczycie w poniższym poście i naszej galerii). Jak na dłoni widać, że Joanna nie musi opowiadać o swoich niebywałych zagranicznych sukcesach. Ona po prostu je osiąga. 

„She Came to Me” – światowa premiera komedii romantycznej z Joanną Kulig podczas Berlinale

Światowa premiera produkcji miała miejsce 16 lutego 2023 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, czyli w dniu startu wydarzenia. 

Cieszymy się, że możemy otworzyć tę edycję festiwalu nieodparcie uroczą komedią opowiadającą o codziennych problemach zachodniego społeczeństwa. Bohaterowie stworzeni przez Rebekkę Miller ożywają dzięki fantastycznej obsadzie i kierują się impulsami, a nie społecznymi normami. „She Came to Me to oda do wolności wyrażania siebie - zapowiadają szefowie Berlinale Mariëtte Rissenbeek i Carlo Chatrian, jak czytamy w oficjalnych kanałach społecznościowych festiwalu.

„She Came to Me” – oficjalny trailer komedii z Joanną Kulig i Anne Hathaway

W trailerze zaczynającym się w sypialni bohaterów granych przez Hathaway i Dinklaga. On, światowej sławy kompozytor Steven Lauddem ma dosłownie zaraz deadline na oddanie zamówionej u niego opery. Niestety, czuje, że stracił swoją twórczą iskrę. Poszukuje więc inspiracji. Jego cierpliwa żona Patricia (Anne Hathaway) wysyła go na brooklyńskie nabrzeże, aby tam przewietrzył głowę i poszukał weny. Nieoczekiwanie na jednym z holowników poznaje jego kapitankę Katriny (Marisa Tomei), która głodna jest przygód. Tymczasem Patricia przeżywa własny duchowy kryzys, który ukrywa pod maską spokojnej doskonałości. Gdy Patricia i Steven zmagają się osobno ze swoimi demonami, ich 18-letni syn Julian (Evan Ellison) wdaje się w romans z 16-letnią Terezą (Harlow Jane)...

„She Came to Me” – data premiery

W kinach produkcja „She Came to Me” pojawi się już 29 września. Czekamy!

Zobacz także:

„She Came to Me” – oficjalny plakat

W sieci pojawił się także oficjalny plakat produkcji. Już za kilkanaście dni zagości on na ścianach kinowych na całym świecie. Nie możemy się doczekać!