Joanna Kulig dostała kolejną rolę w zagranicznej produkcji. Jak donosi serwis Deadline, Polka aktorka zagra w nowej komedii romantycznej, którą wyreżyseruje Rebecca Miller, prywatnie żona aktora Damiana Day-Lewisa, mająca na koncie film Maggie’s Plan (2015) z Gretą Gerwig w obsadzie. Jej nowy będzie nosił tytuł She Came to Me, a oprócz Kulig zobaczymy w nim plejadę gwiazd! 

Joanna Kulig w obsadzie nowej komedii romantycznej! Zagra u boku hollywoodzkich gwiazd. Kogo dokładnie?

Joanna Kulig, której międzynarodowy rozgłos w świecie kina przyniosła przede wszystkim nominowana do Oscara Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego, czego pokłosiem była m.in. rola w serialu Netflixa The Eddy, pojawi się u boku znanych hollywoodzkich twarzy. Deadline podaje, że są to Anne Hathaway, Marisa Tomei, Matthew Broderick, a także Tahar Rahim, którego niedawno mogliśmy oglądać w popularnym serialu, również Netflixa – Wąż

Nowa komedia romantyczna z Joanną Kulig, Anne Hathaway i gwiazdą serialu „Wąż”. O czym będzie?

O czym będzie film She Came to Me? Według pierwszych zapowiedzi należy nastawiać się na to, że będzie to nowoczesna, międzypokoleniowa historia w Nowym Jorkiem w tle. Bohaterami komedii romantycznej będą m.in. walczący z blokada twórczą i próbujący na nowo odkryć swoją pasję kompozytor, para utalentowanych nastolatków, którzy udowadniają rodzicom, że ich miłość może trwać wiecznie oraz kobieta, która na pozór wydaje się mieć wszystko, a miłość przychodzi do niej w najmniej oczekiwanym momencie. 

„She Came to Me” – nowa komedia z Joanna Kulig. Kiedy premiera?

Co jeszcze wiemy o nowym projekcie z Joanną Kulig w obsadzie?  The Hollywood Reporter pisze, że muzykę do filmu skomponuje dwukrotny zdobywca Oscara, Alexandre Desplat. Zdjęcia do She Came to Me mają ruszyć jesienią tego roku, a planowana data premiery nie jest jeszcze znana. Co ciekawe, produkcja planowana jest już od 2017 roku. I co ciekawe – pierwotnie z zupełnie inną obsadą. W filmie zagrać mieli bowiem Steve Carell, Nicole Kidman i Amy Schumer. Nam zdecydowanie bardziej podoba się ta aktualna wersja.