Joanna Kulig zagrała kolejną rolę w zagranicznej produkcji, którą wyreżyserowała Rebecca Miller, prywatnie żona aktora Damiana Day-Lewisa, mająca na koncie film „Maggie’s Plan” (2015) z Gretą Gerwig w obsadzie. Tytuł filmu „She Came to Me”, a oprócz Polki zobaczymy w nim plejadę gwiazd! 

Joanna Kulig w komedii romantycznej „She Came to Me”! Zagra u boku hollywoodzkich gwiazd. Kogo dokładnie?

Joanna Kulig, której międzynarodowy rozgłos w świecie kina przyniosła przede wszystkim nominowana do Oscara „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego, czego pokłosiem była m.in. rola w serialu Netfliksa „The Eddy”, pojawi się u boku znanych hollywoodzkich nazwisk – są to m.in. Anne Hathaway (jest też producentką obrazu), Marisa Tomei, Matthew Broderick, a także Tahar Rahim, którego jakiś czas temu mogliśmy oglądać w popularnym serialu, również Netflixa – „Wąż”. 

Nowa komedia romantyczna z Joanną Kulig, Anne Hathaway i gwiazdą serialu „Wąż”. O czym będzie?

O czym będzie film „She Came to Me”? Według zapowiedzi należy nastawiać się na to, że będzie to nowoczesna, międzypokoleniowa historia w Nowym Jorkiem w tle. Bohaterami komedii romantycznej będą m.in. walczący z blokada twórczą i próbujący na nowo odkryć swoją pasję kompozytor, para utalentowanych nastolatków, którzy udowadniają rodzicom, że ich miłość może trwać wiecznie oraz kobieta, która na pozór wydaje się mieć wszystko, a miłość przychodzi do niej w najmniej oczekiwanym momencie. 

„She Came to Me” – Joanna Kulig dzieli się zdjęciami z planu

Kulig w maju 2022 roku zamieściła na Instagramie garść zdjęć z planu filmu. Widzimy ją m.in. w uścisku ze zdobywczynią Oscara za rolę w filmie „Les Misérables”, czyli Anne Hathaway, czy roześmianą w przyjacielskiej pozie z Peterem Dinklagem, który zagrał niezapomnianą rolę Tyriona Lannistera w „Grze o tron” (te i pozostałe fotografie zobaczycie w poniższym poście i naszej galerii). Jak na dłoni widać, że Joanna nie musi opowiadać o swoich niebywałych zagranicznych sukcesach. Ona po prostu je osiąga. 

„She Came to Me” – światowa premiera komedii romantycznej z Joanną Kulig podczas Berlinale

Kiedy możemy spodziewać się premiery filmu „She Came to Me” z Joanną Kulig? Jeszcze nie wiemy, kiedy pojawi się on w kinach, ale zapewne wkrótce. Dlaczego? Bo światowa premiera produkcji będzie miała miejsce 16 lutego 2023 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, czyli w dniu startu wydarzenia. 

Cieszymy się, że możemy otworzyć tę edycję festiwalu nieodparcie uroczą komedią opowiadającą o codziennych problemach zachodniego społeczeństwa. Bohaterowie stworzeni przez Rebekkę Miller ożywają dzięki fantastycznej obsadzie i kierują się impulsami, a nie społecznymi normami. „She Came to Me to oda do wolności wyrażania siebie - zapowiadają szefowie Berlinale Mariëtte Rissenbeek i Carlo Chatrian, jak czytamy w oficjalnych kanałach społecznościowych festiwalu.