Joanna Kulig dostała kolejną rolę w zagranicznej produkcji. Polka aktorka zagra w nowej komedii romantycznej, którą wyreżyseruje Rebecca Miller, prywatnie żona aktora Damiana Day-Lewisa, mająca na koncie film „Maggie’s Plan” (2015) z Gretą Gerwig w obsadzie. Jej nowy będzie nosił tytuł „She Came to Me”, a oprócz Kulig zobaczymy w nim plejadę gwiazd! 

Joanna Kulig w komedii romantycznej „She Came to Me”! Zagra u boku hollywoodzkich gwiazd. Kogo dokładnie?

Joanna Kulig, której międzynarodowy rozgłos w świecie kina przyniosła przede wszystkim nominowana do Oscara „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego, czego pokłosiem była m.in. rola w serialu Netflixa „The Eddy”, pojawi się u boku znanych hollywoodzkich nazwisk – są to m.in. Anne Hathaway, Marisa Tomei, Matthew Broderick, a także Tahar Rahim, którego niedawno mogliśmy oglądać w popularnym serialu, również Netflixa – „Wąż”. 

Nowa komedia romantyczna z Joanną Kulig, Anne Hathaway i gwiazdą serialu „Wąż”. O czym będzie?

O czym będzie film „She Came to Me”? Według zapowiedzi należy nastawiać się na to, że będzie to nowoczesna, międzypokoleniowa historia w Nowym Jorkiem w tle. Bohaterami komedii romantycznej będą m.in. walczący z blokada twórczą i próbujący na nowo odkryć swoją pasję kompozytor, para utalentowanych nastolatków, którzy udowadniają rodzicom, że ich miłość może trwać wiecznie oraz kobieta, która na pozór wydaje się mieć wszystko, a miłość przychodzi do niej w najmniej oczekiwanym momencie. 

„She Came to Me” – Joanna Kulig dzieli się zdjęciami z planu

Kulig zamieściła na Instagramie garść zdjęć z planu filmu. Widzimy ją m.in. w uścisku ze zdobywczynią Oscara za rolę w filmie „Les Misérables”  - Anne Hathaway, czy roześmianą w przyjacielskiej pozie z Peterem Dinklagem, który zagrał niezapomnianą rolę Tyriona Lannistera w „Grze o tron” (te i pozostałe fotografie zobaczycie w poniższym poście i naszej galerii). Jak na dłoni widać, że Joanna nie musi opowiadać o swoich niebywałych zagranicznych sukcesach. Ona po prostu je osiąga. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.