Trwa 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kina. Na film otwarcia tegorocznej edycji organizatorki oraz organizatorzy wybrali komedię romantyczną „She Came To Me” z plejadą gwiazd w obsadzie. Na ekranie pojawią się m.in. Joanna Kulig, Anne Hathaway i Peter Dinklage, którzy absolutnie zachwycili najpierw na tak zwanym photocall, a następnie podczas uroczystej premiery. Polska aktorka pozowała fotoreporterom i fotoreporterkom w stylizacjach od topowych domów mody.

Joanna Kulig zachwyciła na Berlinale

Nie ma wątpliwości, że pierwszy dzień Festiwalu Berlinale 2023 należał do twórców i twórczyń, a także do obsady „She Came to Me”. Naszą szczególną uwagę zwróciła Joanna Kulig, którą Rebecca Miller obsadziła w jednej z głównych ról. Wczoraj (16 lutego) polska aktorka promowała komedię romantyczną w ultra eleganckim komplecie od Chanel. Do marynarki z obszyciem i spódnicy, które pochodzą z kolekcji Resort 2023, dobrała czarne szpilki z subtelnym zdobieniem w kształcie logo francuskiego domu mody. 

Jej druga kreacja – wybrana na oficjalną premierę – również zasługuje na uwagę. Joanna Kulig pojawiła się na czerwonym dywanie w czarnej koszuli, pokrytej cekinami spódnicy o kroju litery A i tych samych szpilkach, co kilka godzin wcześniej. Swój look uzupełniła o klasyczny makijaż z fokusem na usta, a włosy pozostawiła swobodnie rozpuściła. 

W naszej galerii (poniżej) możecie zobaczyć zdjęcia Joanny Kulig z 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Berlinale. Nie można przejść obok nich obojętnie. 

„She Came to Me” – co wiemy o komedii romantycznej z Joanną Kulig i Anne Hathaway w obsadzie 

Przy okazji pokazu filmu „She Came to Me” na Berlinale warto wspomnieć więcej o jego szczegółach. Wspomniana już Rebecca Miller wykreowała trzy przeplatające się ze sobą historię miłosne. Akcja została osadzona w Nowym Jorku. Jak wynika z oficjalnego opisu produkcji, miasto otworzyło poszczególne postacie na nowe znajomości, a także na nowe doznania. Joanna Kulig zagrała Magdalenę, czyli emigrantkę z Polski, która mieszka w Stanach Zjednoczonych i pracuje jako sprzątaczka. W obsadzie głośno zapowiadanej komedii romantycznej wystąpili również m.in. Anne Hathaway, Peter Dinklage, Marisa Tomei, Brian d'Arcy James, Bryan Terrell Clark czy Harlow Jane. Premiera została zaplanowana na 16 lutego 2023