Sportowcy są naszą dumą narodową. W tym roku będziemy kibicować im podczas igrzysk olimpijskich w Tokio, gdzie po raz kolejni zaprezentują swoje umiejętności. A wspierać będzie ich marka 4F, która po raz kolejny zapewni im stroje. I nie tylko im! Rodzimy brand ubierze również reprezentacje Chorwacji, Macedonii, Grecji, Łotwy, Słowacji oraz Serbii. Co oznacza, że w stroju 4F prawdopodobnie zagra jeden z najlepszych tenisistów na świecie, Novak Djokovic. Lepszej reklamy marka wymarzyć sobie nie mogła.

To tej pory to właśnie olimpijczycy czy świetnie radzący sobie co sezon polscy skoczkowie narciarscy byli najlepszymi ambasadorami 4F. Teraz do ich grona dołączy również postać, która nie tylko jest sportowcem i wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, ale również influencerką, którą na Instagramie śledzi obecnie 2,5 miliona followersów. Współpracę z 4F podjęła Anna Lewandowska. – Dzięki temu projektowi będę mogła sprawdzić się w nowych obszarach – po wielu latach treningów, doskonale wiem, jak ważny jest odpowiedni strój sportowy, który powinien zapewnić maksymalną swobodę ruchu przy jednoczesnym wsparciu trenującego. Wierzę, że droga, którą wybraliśmy wraz z 4F pozwoli nam zarazić pasją do sportu jeszcze więcej osób – mówi Ania.

Zobacz także: WOŚP 2020. Kolacja z Julią Wieniawą, pokaz z Anją Rubik, trening z Anną Lewandowską. Co jeszcze można wylicytować?

Pierwsze efekty w ramach połączenia sił Lewandowskiej i 4F możecie zobaczyć już teraz. To kilka zdjęć wizerunkowych trenerki w strojach do ćwiczeń od 4F. Już niebawem możemy spodziewać się pełnej kampanii, której hasło przewodnie brzmi „Welcome to the club”, a także czegoś ekstra, czyli autorskiej kolekcji Ani dla 4F. Jak już teraz zapowiada marka, „będzie wyróżniała się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale i zaawansowaną technologią”.

Współpraca z 4F to kolejny projekt w dorobku Ani, która ma na swoim koncie przede wszystkim kilka własnych marek, w tym Foods by Ann, Baby by Ann, a od niedawna również Phlov, czyli naturalne, wegańskie kosmetyki. Można je kupić także w sieci perfumerii Sephora. Oprócz tego Lewandowska ma własne centrum dietetyki i sportu oraz kilka książek na koncie. Wszystkie wydawane są przez wydawnictwo Burda Książki.