Top Model jest programem, którego uczestnicy walczą o szansę na karierę w modelingu. Jurorzy w składzie: Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego poszukują osoby nie tylko o pięknych rysach twarzy i idealnych wymiarach, ale także ciekawej osobowości. Do 7. sezonu zgłosiła się rekordowa pod względem ilości liczba chętnych, a w poniedziałek poznaliśmy pierwszych uczestników. Wśród nich znalazła się 26-letnia Ania Markowska, która podzieliła się z widzami swoją niesamowitą historię. Poznajcie ją bliżej.

Anna Markowska z Top Model 7 wygrała walkę z nowotworem złośliwym

26-letnia dziewczyna urodziła się w Krakowie. W wieku 16 lat rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem. Ania na castingu wyznała, że zawsze chciała zostać modelką, a na wybiegu i przed aparatem czuła się gwiazda, chociaż na codzień jest raczej nieśmiałą dziewczyną. Podkreśliła, że nie bała się ogromu pracy, bo ta dawała jej ogromną satysfakcję. 

Top Model 7: uczestnicy programu na Instagramie >>>

Niestety dobrze zapowiadającą się karierę Ani Markowskiej przerwała choroba. Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy głowy. Chociaż niechętnie o tym opowiedziała ze względu na swoich bliskich, wyznała, że w pewnym momencie choroba na tyle się rozwinęła, że nie mogła mówić, ponieważ w wyniku różnych zabiegów przyszyto jej język do gardła. W sumie Ania przeszła 5 operacji oraz 2 przeszczepy, po których zostały jej blizny. Agencja, która wówczas się nią opiekowała, zerwała z nią kontakty, a dziewczyna straciła wiarę w to, że powróci kiedykolwiek do modelingu. Po 3 latach latach Ania wygrała walkę z rakiem, a po operacjach nie ma przerzutów na inne organy. 

Pierwsze castingi już za nami, historia niestety taka, a nie inna... powrót do tego kosztował mnie wiele emocji, niestety nie było szans tego ukryć. Teraz mam nadzieję, że zapomnicie o tym tak jak ja. Ma być wesoło i czeka nas dużo przygód z Top Model. Dziękuję za tak pozytywne przyjęcie

napisała na Instagramie. Historia Ani udowadnia, że nigdy nie należy porzucać nadziei i warto walczyć do końca. Dziewczyna zachwyciła jurorów swoją urodą, a Marcin Tyszka porównał ją do supermodelki Cindy Crawford. Zaznaczył także, że jest najładniejszą uczestniczką, jaka zgłosiła się do programu na przestrzeni wszystkich edycji. Wrażenie robi także jej figura. Podejrzewamy, że Ania Markowska ma szansę na błyskotliwą karierę, a w Top Model 7 zajdzie daleko! Pomogą jej w tym nie tylko warunki, ale również silny charakter. Trzymamy za nią kciuki!