Ona – uwielbiana przez Polki i Polaków aktorka, on – odnoszący sukcesy piłkarz. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk, bo właśnie o nich mowa, stworzyli niemal idealny związek. Bardzo się kochali. Byli dla siebie ogromnym wsparciem. Doczekali się córki oraz dwóch synów. Planowali wspólną przyszłość w domu w Gdyni. Niestety życie przygotowało dla nich inny scenariusz. Poznajcie historię ich miłości.  

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk – historia związku

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk poznali się na początku lat 2000. Szczegóły ich pierwszego spotkania nie są znane. Jednak wiele wskazuje na to, że było to na imprezie sylwestrowej w Jastrzębiej Górze. Zwrócili na siebie uwagę, ale nie było tam przestrzeni na głębsze uczucie, ponieważ aktorka była wtedy w związku małżeńskim. Przypomnijmy, że w 2000. roku gwiazda rodzimych filmów i seriali wyszła za Dominika Zygrę, czyli tenisistę i biznesmana z Trójmiasta. Niestety mąż próbował ingerować w jej karierę, ograniczał jej rozwój. Właśnie dlatego w 2001 roku Anna Przybylska zdecydowała się na rozwód. Natomiast kilka miesięcy później związała się z Jarosławem Bieniukiem, który – jak się później okazało – stanowi przeciwieństwo jej ex męża. 

Sportowiec przyznał w jednym z wywiadów, że Anna Przybylska przez pewien czas była dla niego jak zakazany owoc. Kiedy dowiedział się, że nie układa jej się z mężem, stwierdził, że to znak. Zakochał się, z czasem okazało się, że z wzajemnością. Na początku związku Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk źle znosili rozłąkę. Kombinowali, by spędzić ze sobą jak najwięcej czasu. W 2013 roku popularna aktorka udzieliła wywiadu „Gali” i wspomniała, że podczas zgrupowania recepcjonistka w hotelu pomagała jej przemknąć do, a następnie z pokoju ukochanego tak, by nie zauważyli jej trenerzy, którzy mieszkali naprzeciwko. 

Nic nas to nie obchodziło. Nie mogliśmy znieść rozłąki, więc oczywiście permanentnie łamaliśmy wszelkie przepisy – powiedziała Anna Przybylska w wywiadzie dla magazynu „Gala”. 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli dla siebie ogromnym wsparciem. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zdarzały im się kłótnie, jednak za każdym razem bardzo szybko dochodzili do porozumienia. Według rodziny i znajomych, tworzyli niemal idealny związek. Bardzo do siebie pasowali. Do tego poważnie myśleli o wspólnej przyszłości. 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk – ślub, którego nigdy nie było

Wiele fanek i fanów myśli, że Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli małżeństwem. Aktorka faktycznie nazywała sportowca swoim mężem, jednak w rzeczywistości główni zainteresowani całą sprawą nie stanęli na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że ich bliscy pytali czasem o ślub. Agnieszka Kubera zdradziła w wywiadzie dla „Vivy”, że w takich sytuacjach jej siostra odpowiadała zazwyczaj: Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku. Podobno Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk planowali ślub, ale dopiero wtedy, gdy sportowiec zakończy karierę. 

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk – dzieci

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli razem bardzo szczęśliwi. W wywiadach, których regularnie udzielali, mówili, że rodzina jest dla nich bardzo ważna. Aktorka chciała zostać mamą w młodym wieku, ponieważ sama musiała pożegnać ojca, gdy miała tylko 16 lat. Świetnie odnalazła się w tej roli. Natomiast piłkarz marzył o dużej rodzinie, bo sam jest jedynakiem. 

Przypomnijmy, że Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci. W 2002 roku gwiazda urodziła córkę, dla której wraz z ukochanym wybrała imię Oliwia. Do dziś dziewczyna nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów, jak również fanek oraz fanów jej rodziców. Jest aktywna w mediach społecznościowych. Poza tym ma na swoim koncie udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Na początku 2006 roku Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk powitali na świecie drugie dziecko. Tym razem chłopca – Szymona. Kolejny syn pary, Jan, przyszedł na świat pięć lat później. W marcu tego roku skończył 11 lat. 

Jak dowiedzieliśmy się z rozmowy Jarosława Bieniuka z Krystyną Pytlakowską dla magazynu „Viva”, Oliwia, Szymon i Jan są bardzo podobni do niego, jak również do Anny Przybylskiej. Całą trójkę określił mianem gaduł oraz wesołków. 

Anna Przybylska – choroba i śmierć

Choroba Anny Przybylskiej całkowicie zmieniła otaczającą ją (oraz jej bliskich) rzeczywistość. Aktorka regularnie się badała i prowadziła zdrowy tryb życia. Mimo to zdiagnozowano u niej raka trzustki, w wyniku którego przed laty zmarł również jej ojciec. Podjęła leczenie w Trójmieście, jak również poza granicami Polski, w tym w Szwajcarii. Niestety nie przyniosło ono upragnionych efektów. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni. W ostatnich chwilach towarzyszył jej ukochany. Gdy odchodziła, trzymał ją za rękę. 

Często zadaję sobie pytanie, czy bylibyśmy razem do końca, do starości. Wierzę, że tak. Zresztą w filmie mówimy o tym, że wprowadzamy się do domu w Gdyni i będziemy tam razem wychowywać nasze wnuki. Ale będę musiał je wychować sam… – powiedział Jarosław Bieniuk we wspomnianej rozmowie z Krystyną Pytlakowską. 

Śmierć aktorki była ogromnym ciosem dla jej bliskich. Co więcej, opłakiwała ją cała Polska. 

Kilka lat później wydano biografię Anny Przybylskiej. Natomiast w 2022 roku powstał film dokumentalny „Ania”, w którym rodzina i znajomi aktorki, w tym gwiazdy polskiego kina wspominają aktorkę. W produkcji pojawiają się m.in. Anna Dereszowska, Cezary Pazura, Katarzyna Bujakiewicz, Michał Żebrowski oraz Andrzej Piaseczny. 

Powyżej prezentujemy oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego „Ania”. Z kolei w galerii znajdziecie wspólne zdjęcia Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, a także ich dzieci.