Anna Skura jeszcze kilka lat temu znana była głównie tylko w sieci. Popularna blogerka i podróżniczka dała się poznać szerszej widowni w 2018 roku za sprawą udziału w trzeciej edycji programu „Agent – Gwiazdy”, który kręcony był m.in. na jej ukochanej wyspie Bali. Występ w prowadzonym przez Kingę Rusin reality show poskutkował tym, że autorka bloga What Anna Wears zyskała rzeszę nowych obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie śledzi na ten moment już przeszło 400 tysięcy użytkowników serwisu. Internetowa sława to jednak nie wszystko. Obecność na antenie stacji TVN spowodowała, że jej życiem prywatnym i zawodowym zainteresowały się również tabloidy i serwisy internetowe.

Anna Skura ma nowego partnera

W ostatnim czasie o Annie Skurze było głośno w mediach przede wszystkim za sprawą rozstania z mężem oraz jej poważnych problemów ze zdrowiem.

Wszystko wskazuje jednak na to, że najgorsze chwile celebrytka ma już na szczęście za sobą. Co więcej, układać zaczęło się także w jej życiu uczuciowym. Mamy trzyletniej Melody poinformowała właśnie swoich fanów, że w jej życiu jakiś czas temu pojawił się nowy mężczyzna.

Niech żyje życie... w harmonii i miłości. Nie chcę już dłużej ukrywać mojego szczęścia (choć wiem, że oczy zdradzały dużo), tym bardziej, że jest ono teraz podwójne - napisała pod zdjęciem z nowym partnerem, byłym mężem i znajomą.

Co ciekawe, Anna Skura ujawniła, że jeszcze kilka miesięcy temu cierpiała z powodu złamanego serca.

Prawda jest taka, że Instagram to tylko urywek mojego świata, pamiętajcie o tym, że to nie całe moje życie czy innych. Tylko moi bliscy wiedzą, co tak naprawdę się działo w moim życiu prywatnym przez ostatnie miesiące... Dlatego się strasznie cieszę cieszę z tego wszystkiego, co się dzieje. W sumie nikt z Was nie wiedział o tym, że oprócz tak ciężkich przeżyć w szpitalu związanych z operacją, miała jeszcze wtedy tak bardzo złamane serce. Hehe i nie chodzi o Mareczka jakby co. To wszystko, co widzieliście, to była tylko połowa tego, co tak naprawdę przeżywałam - wyznała na InstaStory.

Kim jest Dawid Piątkowski – nowy chłopak Anny Skury?

Wybrankiem Anny Skury jest Dawid Piątkowski. Mężczyzna przedstawia się w sieci jako mentor, autor książek o rozwoju osobistym i biznesmen. Na swojej stronie internetowej chwali się tym, że zarabia 50 tysięcy złotych miesięcznie „wyłącznie na marce osobistej”. 


Podobnie jak jego ukochana, Dawid jest bardzo aktywny w social mediach. Jego profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @dawidpiatkowski. Łączy ich też pasja do dalekich podróży.

Wygląda na to, że Ania w końcu odnalazła swoją bratnią duszę. Życzymy szczęścia!

Zobacz także: