Antek Królikowski i Izabela

Antek Królikowski nie daje o sobie zapomnieć. Zaledwie kilkanaście dni po tym, jak został przesłuchany na komendzie, gdzie usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem substancji psychotropowej, aktor znów znalazł się w centrum uwagi. Gwiazdor filmów „Bad Boy” i „Jak pokochałam gangstera” postanowił odwrócić uwagę mediów od swoich poważnych problemów z prawem i tym razem przekierować ją na swoje życie uczuciowe. Po wielu miesiącach od pierwszych doniesień medialnych na ten temat, Antoni Królikowski zdecydował się bowiem oficjalnie zaprezentować opinii publicznej swoją nową partnerkę.

Antek Królikowski na pierwszym wspólnym zdjęciu z nową partnerką

Jak przystało na udzielającego się w mediach społecznościowych celebrytę, Antek Królikowski pochwalił się swoją ukochaną za pośrednictwem Instagrama. We wtorkowy wieczór trzydziestoczterolatek wstawił na swój oficjalny profil, który obserwuje go na ten moment już przeszło pół miliona użytkowników serwisu, wykonane w windzie selfie z tajemniczą Izabelą.

Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie – podpisał zdjęcie.

W ten sposób Królikowski wyraźnie nawiązał do pojawiających się od dłuższego czasu na łamach tabloidów i serwisów plotkarskich informacji o tym, że kobieta, dla której zostawił ciężarną wówczas Joannę Opozdę, była sąsiadką jego żony. Jak można się było spodziewać, reakcja internautów na wpis aktora była błyskawiczna. Wiele osób wypomniało mu pod postem szeroko komentowane w mediach wydarzenia z ubiegłego roku.

W windzie jadąc do żony w ciąży

Będąc w związku z kobietą w ciąży, w windzie nie poznaje się nikogo

Myślałam, że już niżej się nie da upaść w tym przypadku, a jednak

– piszą zdegustowani internauci.

Zobacz także:

Królikowski mógł w tej sytuacji liczyć także na słowa wsparcia, m.in. ze strony swojego kolegi z branży, Michała Zakrzewskiego.

Zawiść ludzka nie zna granic... Jak czytam te komentarze, 90 procent, co tu hejtuje, to marzy żeby być na jego miejscu... A kto hejtuje? Osoby, które maja niskie poczucie własnej wartości... – oznajmił oburzony aktor.

Antek nie pozostawił jego komentarza bez odpowiedzi.

Uwierz Michał, że pod pewnymi względami nikt nie chciałby być na moim miejscu... A pod innymi po prostu nie może – skwitował żartobliwie.

Myślicie, że Izabela okaże się tą jedyną?