Antek Królikowski znów jest do wzięcia! Aktor oraz Katarzyna Dąbrowska nie są już razem. Para rozstała się po 1,5 roku, o czym dziewczyna poinformowała na swoim Instagramie wstawiając wspólne zdjęcie. „Dziękuję z 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem razem”, napisała i tym samym nie pozostawiła żadnych wątpliwości co do zakończenia tej relacji. Fani w komentarzach nie kryją zdziwienia, ponieważ mocno kibicowali tej parze.

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska zaczęli spotykać się w styczniu 2019 roku, a o związku poinformowali w swoich social mediach. Mimo, że co jakiś czas oboje wrzucali nowe zdjęcia, raczej stronili od mediów i rzadko pojawiali się razem na branżowych imprezach, nie udzielali wspólnych wywiadów ani nie relacjonowali całego swojego życia na Instagramie.

Dlatego też o samej byłej dziewczynie Królikowskiego wiadomo niewiele. Według niektórych informacji jest ona absolwentką prawa i pracuje w jednej z kancelarii w Warszawie. Nie jest w żaden sposób związana z show-biznesem. To spora odmiana po niezwykle medialnej Julii Wieniawie, z którą Antek był wcześniej związany. Póki co Aktor nie odniósł się do informacji o zakończeniu jego związku z Kasią Dąbrowską.