Na początku marca tego roku na antenie TVN pojawił się nowy program typu reality, w którym uczestnicy i uczestniczki… muszą przepłynąć Atlantyk. Podróż rozpoczyna się na Gran Canarii, a kończy u wybrzeży Gwadelupy. To znaczy, że mają do pokonania ponad 5 tysięcy kilometrów. Co ciekawe, w programie biorą udział osoby, które (prawdopodobnie) wszyscy oraz wszystkie kojarzymy ze świata show-biznesu, kultury, a nawet polityki. Wśród nich Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Zygmunt Miłoszewski, Maja Hirsch, Piotr „Liroy” Marzec oraz Antek Królikowski. O ostatnim z wymienionych uczestników jest ostatnio bardzo głośno. A to za sprawą medialnych doniesień, według których aktor rozstał się z Joanną Opozdą na chwilę przed narodzinami ich pierwszego - wspólnego dziecka. Jak dotąd, Antek Królikowski nie skomentował plotek. Natomiast podczas konferencji prasowej wspomnianego już show „Przez Atlantyk” udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak czuje się w roli ojca. 

Antek Królikowski został ojcem. Jak czuje się w nowej – życiowej roli? 

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami w lutym 2022 roku. Popularna aktorka urodziła chłopca, który otrzymał (piękne, a zarazem oryginalne) imię Vincent. Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin. Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat – czytamy pod postem, który gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie tuż po porodzie. Potem zniknęła z mediów społecznościowych. Prawdopodobnie chce poświęcić całą swoją uwagę małemu synkowi. Na razie możemy mieć tylko nadzieję, że dobrze czuje się jako mama, że jest szczęśliwa. Czy w przypadku Antoniego Królikowskiego jest podobnie? Aktor, którego spotkałyśmy i spotkaliśmy podczas dnia prasowego programu „Przez Atlantyk”, przyznał, że czuje się bardzo dobrze w roli ojca. Jak się okazuje, codziennie widzi się z synem. Poza tym chce, by wyrósł na szczęśliwego człowieka. 

W roli taty czuję się na razie bardzo dobrze i codziennie widuję się z synem. Zobaczymy, jak to się ułoży. Zrobię wszystko, żeby [Vincent – przyp. red.] był szczęśliwym człowiekiem. Bardzo cieszę się, że jest – przyznał aktor w rozmowie z redakcją Glamour.pl.

Więcej możecie się dowiedzieć z poniższego wideo. Sprawdźcie, co Antek Królikowski powiedział o ojcostwie. 

@glamourpoland O Antku Królikowskim znów jest głośno. Przy okazji premiery programu #PrzezAtlantyk zdradził nam, jak czuje się w roli ojca. Jego słowa zaskakują! #antekkrólikowski #glamourpoland #gwiazdy @TVN dźwięk oryginalny - Glamour Poland

__

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.