Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Nic więc dziwnego, że jej fanki oraz fani niemal od razu zauważyli, że zniknęła z mediów społecznościowych, a konkretnie z Twittera. To konto nie istnieje. Wyszukaj coś innego – wyświetla się komunikat po odwiedzeniu profilu @ArianaGrande. Dlaczego piosenkarka zdecydowała się na taki krok?

Ariana Grande zniknęła z Twittera!

Ariana Grande zrobiła sobie (świąteczną) przerwę od mediów społecznościowych? Osoby obserwujące wokalistkę w sieci zauważyły, że 24 grudnia tego roku zniknęła z Twittera. A teraz zastanawiają się, dlaczego podjęła taką decyzję. Bo, co ciekawe, jej oficjalny profil na Instagramie nadal jest aktywny. Do tego gwiazda publikowała relację na Instagram Stories w ciągu ostatniej doby. Życzyła m.in. swoim fankom i fanom wesołych świąt, poza tym zapewniała, że ich kocha. 

Niestety nie wiadomo, dlaczego Ariana Grande dezaktywowała swoje konto na Twitterze. Być może potrzebuje tego rodzaju przerwy. Gwiazda nie zabrała jednak głosu w tej sprawie. Przynajmniej na razie - gdy się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy. Jeśli natomiast tęsknicie za piosenkarką, przypominamy, że wciąż możecie obserwować ją na Instagramie, a także oglądać w filmie „Nie patrz w górę”, który od wczoraj (24 grudnia) jest dostępny na Netfliksie. Ariana Grande występuje w nim w towarzystwie takich gwiazd jak m.in. Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Timothée Chalamet i Jennifer Lawrence. Więcej informacji o wzbudzającej wiele emocji produkcji możecie przeczytać TUTAJ: