Jedną z jesiennych nowości platformy Netflix jest film  Rebeka  w reżyserii Bena Wheatleya. To zupełnie nowa adaptacja powieści autorstwa Daphe de Maurier z 1938 roku. Opowiada ona historię młodej kobiety, która po ślubie z Maximem de Winter zamieszkuje w jego zapierającej dech w piersiach posiadłości w Manderley, gdzie szybko okazuje się, że musi stawić czoło przeszłości, czyli poprzedniej żonie ukochanego, tytułowej Rebece. W tym mocno zżytej ze zmarłą panią de Winter gospodyni domu, pani Danvers.

Film Rebeka już na Netflix. Rozmawialiśmy z obsadą! Zobaczcie, co powiedzieli nam m.in. Armie Hammer i Lily James 

Powieść Daphne de Maurier, należąca do kanonu światowej literatury, to produkcja, która zachwyci was nie tylko mroczną intrygą, ale również bajecznymi widokami, imponującą scenografią, genialnymi kostiumami, no i rzecz jasna obsadą. Ta jest bowiem gwiazdorska! W panią de Winter wcieliła się Lily James (Kopciuszek, Yesterday), jej ukochanego zagrał Armie Hammer (Tamte dni, tamte noce Kryptonim U.N.C.L.E), w panią Danvers wcieliła się Kristin Scott Thomas (Angielski Pacjent, Cztery wesela i pogrzeb), a kuzyna zmarłej Rebeki zagrał Sam Riley (Control, Czarownica).

Z całą tą czwórką, a także z reżyserem filmu udało nam się porozmawiać podczas wirtualnego press junketu! Zobaczcie, co powiedzieli nam o pracy przy tej produkcji.

Zobacz także: „Dom z papieru” 4 – wywiad z obsadą serialu Netflixa. Rozmawiamy z Úrsulą Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) i resztą ekipy