Kariera Armiego Hammera nabrała tempa, gdy 3 lata temu zagrał jedną z głównych ról w adaptacji filmowej bestsellerowej książki „Tamte dni, tamte noce”. Za rolę Oliviera otrzymał nominację do Złotego Globu, a jego gra aktorska zachwyciła wtedy miliony widzów, chociaż aktor już wcześniej pojawiał się w głośnych filmach i serialach, m.in. w „The Social Network”, „J.Edgar”, „Królewna śnieżka”, a także popularna produkcja „Gotowe na wszystko”. Niestety okazuje się, że życie prywatne Armiego nie jest tak szczęśliwe jak zawodowe. Kilkanaście godzin temu aktor 33-letni aktor opublikował oficjalne oświadczenie na swoim koncie na Instagramie, w którym poinformował, że po 10 latach małżeństwa rozwodzi się z żoną, Elizabeth Chambers. To samo oświadczenie pojawiło się na profilu Elizabeth. 

Znamy datę premiery sequela „Tamte dni, tamte noce”! >>>

Armie Hammer i Elizabeth Chambers rozstali się po 10 latach małżeństwa

„13 lat jako najlepsi przyjaciele, bratnie dusze, partnerzy, a następnie rodzice. To była niesamowita przygoda, ale wspólnie postanowiliśmy rozpocząć nowy rozdział i zakończyć nasze małżeństwo. Gdy wchodzimy w ten nowy rozdział, nasze dzieci oraz nasz związek jako rodziców i jako przyjaciół będzie dla nas priorytetem. Rozumiemy, że ta wiadomość zostanie poddana publicznemu dialogowi, jednak w imieniu naszych dzieci oraz rodziny prosimy o prywatność, współczucie i miłość w tym czasie”, napisał w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie Armie Hammer, publikując zdjęcie z Elizabeth Chambers sprzed wielu lat. Nie wiadomo, co było przyczyną rozstania pary, który zdecydowała się na rozwód po 10 latach małżeństwa. Armie i Elizabeth mają razem dwójkę dzieci: 5-letnią córkę Harper i 3-letniego syna Forda

Armie i Elizabeth, która jest od niego starsza o 5 lat, poznali się w 2006 roku, a w 2008 roku zostali parą. Przedstawił ich sobie przyjaciel aktora, artysta Tyler Ramsey. Elizabeth Chambers jest związana z telewizją, ma na koncie również epizodyczne role w filmach. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia oraz oficjalne oświadczenie w galerii powyżej.