Armie Hammer rozpoczął swoją przygodę z aktorstwem od grania epizodów w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak „Plotkara” i „Gotowe na wszystko”. Przełom w jego karierze nastąpił w 2010 roku, gdy do kin trafił oscarowy film „The Social Network” w reżyserii Davida Finchera. Podwójna rola Amerykanina (wcielił się w braci bliźniaków Camerona i Tylera Winklevossów) została doceniona zarówno przez krytyków, jak i widzów. Dzięki temu szybko zaczął otrzymywać coraz ciekawsze propozycje.

Armie Hammer – koniec kariery w cieniu skandalu

Międzynarodową rozpoznawalność przyniósł mu występ u boku Timothée'ego Chalameta w nagrodzonym Oscarem za scenariusz melodramacie „Tamte dni, tamte noce”. Dobra passa aktora nie trwała jednak zbyt długo. Trzy lata po premierze głośnego obrazu Luki Guadagnino gwiazdor stał się bohaterem gigantycznego skandalu obyczajowego, który przekreślił jego dalszą karierę w Hollywood. Armie Hammer, uznawany przez lata za przykładnego męża i ojca, na początku 2021 roku został oskarżony o gwałt i kanibalizm.

Armie Hammer zmienił zawód?

Obfitująca w szokujące szczegóły afera sprawiła, że Armie Hammer kompletnie usunął się w cień. Krótko po wybuchu skandalu aktor trafił na wiele miesięcy do specjalistycznego ośrodka, gdzie przebył terapię.

Armie wyszedł już z ośrodka, gdzie spędził ostatnie 9 miesięcy. Ma się bardzo dobrze, z czego niewątpliwie ucieszy się jego rodzina. Armie szczególnie nie może się doczekać spotkania z dziećmi - donosił w grudniu ubiegłego roku informator tabloidu „The Sun”.

Od tamtego czasu słuch o gwiazdorze zaginął. Aż do teraz. Od kilku dni internet żyje bowiem zaskakującą pogłoską o nowej pracy zniesławionego aktora. Media społecznościowe obiegła plotka, że odtwórca roli Olivera w „Tamtych dniach...” zatrudnił się jako... konsjerż w luksusowym kurorcie na Kajmanach. Dowodem na to miała być ulotka ze zdjęciem Hammera, którą zamieściła w sieci córka pary wypoczywającej w ośrodku wczasowym Morritt’s Resort na Wielkim Kajmanie.

Jestem twoim osobistym konsjerżem i jestem tu po to, aby pomóc ci uzyskać z wakacji to, co najlepsze - reklamuje swoje usługi.

Z broszury wynika, że Hammer oferuje także turystom m.in. zniżki do restauracji oraz na fakultatywne wycieczki, pływanie z delfinami czy nurkowanie.

Zobacz także:

fot. twitter.com

O rzekomych zmianach w życiu zawodowym 35-latka zaczęły wkrótce rozpisywać się serwisy plotkarskie na całym świecie. Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Wszystko jest już jasne.

Okazało się, że Armie Hammer faktycznie przebywa we wspomnianym kurorcie, ale wyłącznie jako... gość. Doniesienia o tym, że aktor otrzymał tam posadę zdementował już jego prawnik. Na jaw wyszło, że krążąca po sieci ulotka została jedynie stworzona dla żartu.

Hammer przyjeżdża na Kajmany od wielu lat, tam spędził pandemię i dlatego dobrze zna się z obsługą ośrodka. Internautka, która pierwotnie zamieściła na Twitterze zdjęcie słynnej już ulotki, doprecyzowała potem, że faktycznie oprowadza on niektórych wczasowiczów i spędza dużo czasu w biurze kurortu, ale z pewnością nie jest pracownikiem.

Co ciekawe, chętnych na skorzystanie z usług Hammera nie brakowało. Pracownik Morritt’s Resort, który jest tam zatrudniony od ponad 12 lat, zdradził mediom, że nigdy nie otrzymał tak wielu telefonów i dotąd „mógł tylko marzyć o takim rozgłosie”.

A jednak?! Armie Hammer pracuje jako konsjerż na Kajmanach?

Pisaliśmy, że Armie Hammer przebywa w kurorcie wyłącznie jako gość. Jednak według najświeższych informacji okazuje się, że to nie do końca jest prawdą. Sytuacja zmieniła się o 180 stopni, kiedy to informator powiedział magazynowi „Variety”, że aktor faktycznie pracuje w hotelu. Hammer zajmuje się podobno sprzedażą tak zwanych „timeshares”.

Pracuje w resorcie i sprzedaje nieruchomości wakacyjne na określony czas. Pracuje w boksie – mówi informator, który woli pozostać anonimowy. – Jest totalnie spłukany. Chce zarobić trochę pieniędzy, aby utrzymać swoją rodzinę – dodaje.

Informator ujawnił również, że przed pracą w hotelu Armie Hammer zarządzał kompleksem apartamentów na Kajmanach. Osiadł właśnie tam, aby być blisko dwójki swoich małych dzieci, które mieszkają z byłą żoną Elizabeth Chambers.