Armie Hammer ma kłopoty. Aktor znany z takich kinowych hitów, jak The Social Network Davida Finchera, Kryptonim U.N.C.L.E Guya Ritchie’ego czy Tamte dni, tamte noce Luki Guadagnino, a także jednej z ostatnich produkcji Netflixa Rebeka, został oskarżony o… kanibalizm! Skąd w ogóle taki pomysł?

Od kilku dni w sieci krążą screeny rzekomych, bo ciągle oficjalnie niezweryfikowanych pod kątem autentyczności rozmów gwiazdora z jedną z kobiet, z którymi miał kontaktować się w 2016 roku. W swoich wiadomościach Hammer miał nie tylko fantazjować seksualnie, ale również przyznać się do tego, że jest kanibalem, a także wyrażać ochotę wypicia krwi adresatki i użycia jej jako lubrykantu podczas seksu analnego.


Armie Hammer odpowiada na zarzuty o kanibalizm. Aktor rezygnuje też z pracy przy nowym filmie

Na odpowiedź aktora nie trzeba było długo czekać. Armie Hammer oczywiście wszystkiemu zaprzecza, ale ma świadomość, jak te „bzdurne oskarżenia” wpłyną na jego aktywność zawodową. Dlatego też gwiazda Tamtych dni, tamtych nocy zdecydowała się zrezygnować z pracy przy najnowszej produkcji z swoim udziałem – Shotgun Wedding w reżyserii Jasona Moore (Pitch Perfect), gdzie miał zagrać m.in. u boku Jennifer Lopez. „W świetle podłych i niesłusznych ataków na moją osobę nie mogę zostawić swoich dzieci na 4 miesiące, aby kręcić film na Dominikanie” – napisał Hammer. Odpowiedzialne na produkcję obraz studio Lionsgate wspiera aktora w tej decyzji.

Armie Hammer w obecnej sytuacji nie może liczyć na wsparcie żony, ponieważ aktor i Elizabeth Chambers rozstali się w zeszłym roku po 10 latach małżeństwa. „To była niesamowita przygoda, ale wspólnie postanowiliśmy rozpocząć nowy rozdział i zakończyć nasze małżeństwo. Gdy wchodzimy w ten nowy rozdział, nasze dzieci oraz nasz związek jako rodziców i jako przyjaciół będzie dla nas priorytetem” pisał w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie Armie Hammer. 34-letni Armie i starsza od niego o pięć lat Elizabeth mają razem dwójkę dzieci: 5-letnią córkę Harper i 3-letniego syna Forda. Oficjalnie nie wiadomo, co było przyczyną rozstania pary, który zdecydowała się na rozwód po 10 latach małżeństwa, ale w obliczu aktualnych doniesień jest szansa, że były to zdrady aktora.

Informator Daily Mail, będący osobą z bliskiego otoczenia Chambers mówi, że wiele kobiet, z którymi Armie Hammer miał do czynienia napisało do jego byłej żony. Podobno początkowo Elizabeth nie chciała wierzyć w ich wersję wydarzeń, ale teraz wydaje się nie mieć do tego wątpliwości. Dodatkowo okazało się, że jedna z kobiet kontaktujących się z Chambers miała taką traumę po wiadomościach od Hammera, że zmuszona była udać się na terapię. „Elizabeth jest bardzo zaniepokojona jego sposobem polowania na młode, bezbronne kobiety” twierdzi źródło.

 

Znamy datę premiery sequela „Tamte dni, tamte noce”! >>>

Zobacz także: