Ashley Greene zyskała międzynarodową sławę dzięki roli Alice Cullen w cieszących się niesłabnącą popularnością filmach z serii „Zmierzch”. Zagrała we wszystkich częściach i wiele wskazuje na to, że dobrze wspomina pracę na planie. Od pewnego czasu współprowadzi podcast „The Twilight Effect”, w którym opowiada o produkcji, ujawnia jej kulisy, a także – wraz ze swoją przyjaciółką – rozmawia z członkiniami oraz członkami obsady. Najnowszy odcinek wzbudził jednak szczególne zainteresowanie (nie tylko) wśród jej słuchaczek i słuchaczy. Jak się bowiem okazało, Ashley Greene podkochiwała się w jednym ze swoich kolegów – aktorów. Sprawdźcie, kto był jej crushem.

Ashley Greene podkochiwała się w jednym z aktorów ze „Zmierzchu”. O kogo chodzi?

Byłam bardzo zakochana w Jacksonie Rathbone’e, gdy kręciliśmy – wyznała Ashley Greene w jednym z odcinków swojego podcastu. Podczas pierwszego spotkania z kolegą z planu stwierdziła, że jest uroczy i określiła go jako dżentelmena z Południa. Pomyślała, że odgrywanie scen, w których jego bohater ma być miłością jej życia, nie będzie trudne. 

Śpiewa, nauczył mnie swingu. I ma być miłością mojego życia na ekranie. Pomyślałam: to będzie łatwe – powiedziała Ashley Greene w podcaście „The Twilight Effect”. 

Co ciekawe, aktorka jest przekonana, że Jackson Rathbone wiedział, że jest w nim zakochana. Jednak nie odwzajemnił jej uczuć. Nie okazał jej tego rodzaju zainteresowania. Ashley Greene pogodziła się z tym, natomiast zauroczenie w końcu minęło. 

Przypomnijmy, że Ashley Greene i Jackson Rathbone wystąpili we wszystkich filmach na podstawie bestsellerowych powieści Stephenie Meyer, czyli w „Zmierzchu”, „Księżycu w nowiu”, „Zaćmieniu”, „Przed świtem: część 1” oraz „Przed świtem: część 2”. Grali (odpowiednio) Alice Cullen i Jaspera Halle’a – wampiry, a oficjalnie adoptowane dzieci Carlisle’a Cullena oraz Esme Cullen, których połączyła prawdziwa miłość. Należą do grona najbardziej lubianych postaci z sagi.