Bal Fundacji TVN „Nie jesteś sam” to jedno z tych wydarzeń, na którym co roku pojawiają się najpopularniejsze twarze rodzimego show-biznesu, a przede wszystkim te, związane ze stacją i fundacją TVN. Nie inaczej było i tym razem. Na balu TVN 2018 zjawiły się prawdziwe tłumy, które oprócz tego, że miały okazję zapozować na czerwonym dywanie, to przede wszystkim wsparły podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, czyli dzieci oraz osoby starsze. W tym roku padł rekord - udało się zebrać ponad 2,5 miliona złotych. Suma ta przeznaczona zostanie na leczenie i rehabilitację, a także zakup leków i specjalistycznego sprzętu. 

ZOBACZ TAKŻE: Ariana Grande o śmierci Mac Millera: „Mam nadzieję, że teraz jest ci lepiej”

Bal TVN 2018 - Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim, Anna Lewandowska bez Roberta

Bal TVN 2018 swoją obecnością zaszczyciło mnóstwo znanych twarzy. Wśród nich chyba największą furorę wywołali Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, którzy pierwszy raz pojawili się publicznie jako para. O tym, że dziennikarze i podróżnicy są razem, spekulowano już od dawna. Ostatnio można było spotkać ich razem w nieco mniej formalnych okolicznościach, a teraz już nikt nie ma wątpliwości, że to coś naprawdę poważnego. Oprócz nowej najpopularniejszej pary polskiego show-biznesu, bez pary niestety pojawiła się Anna Lewandowska. Robert jednak nie był jej potrzebny do tego, by jak zwykle olśniła wszystkich swoją stylizacją, tym razem od duetu Bohoboco.

Bal TVN 2018 - kto się nie pojawił? Nieobecność dwóch gwiazd to pokłosie wydarzeń z zeszłego tygodnia 

Skoro już o sławnych duetach mowa, to bez wątpienia najwięksi nieobecni balu TVN 2018 to Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, na co zapewne decydujący wpływ miały wydarzenia sprzed kilku dni. Doszło bowiem do konfliktu na linii Rozenek-Majdan - Kinga Rusin, w związku z czym powstały nawet hasztagi, pod którymi internauci mogli opowiedzieć się, po której ze stron są w tym sporze. W efekcie na imprezie TVN zabrakło także Kingi, a ta zawsze chętnie pojawiała się na balu razem ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. 

Gwiazdy na balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam” - stylizacje 

Na wiele gwiazd wczorajszego wieczoru można było jednak liczyć. Wśród gości nie zabrakło m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej w bardzo odważnej sukience od Stelli McCartney czy Anji Rubik w kreacji projektu swojego przyjaciela Anthony'ego Vaccarello, czyli dyrektora kreatywnego Saint Laurent. Wielka fanka mody Monika Olejnik, której oczywiście towarzyszył Tomasz Ziółkowski, tym razem postawiła na polskich projektantów, a mianowicie duet Paprocki&Brzozowski. Ambasadorką rodzimego rynku modowego była też wczoraj Anna Wendzikowska. Swoją zaawansowaną ciążę podkreśliła sukienką Just Paul. Z kolei jedna z najważniejszych postaci polskiej branż mody, czyli Kasia Sokołowska, postawiła na projekt Dawida Wolińskiego, swojego kolegi z jury programu Top Model. Jak możecie się domyślić, on także zaszczycił bal TVN swoją obecnością.

Kto jeszcze i w jakiej stylizacji pozował na balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam” na czerwonym dywanie? Zobaczcie poniżej!