W tym roku mija dziesięć lat od jego debiutu. BARANOVSKI, bo właśnie o nim mowa, zaczynał w „The Voice of Poland”. Potem współtworzył zespół Xxanaxx. Natomiast w 2018 roku – w końcu zdecydował się na karierę solową. I wszystko wskazuje na to, że był to właściwy krok. Jego utwory szturmem podbijają radiowe listy przebojów. Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że znają (i podśpiewują) je wszyscy. Niedawno artysta wydał trzeci album, co okazało się doskonałym pretekstem do rozmowy w Glamour Sound On.  

Baranovski o karierze i życiu prywatnym w Glamour Sound On

Z BARANOVSKIM porozmawialiśmy o płycie „Ucieczki i powroty”, a przy okazji zapytałyśmy go, dokąd wraca najchętniej. Artysta opowiedział o swojej karierze i zdradził, jak czuje się w miejscu, w którym obecnie się znajduje: Nie chcę więcej, nie chcę mniej. Choć jego utwory są znane przede wszystkim z radia, przyznał, że nie chce być wyłącznie artystą radiowym. Jego twórczość jest częścią show-biznesu, ale on sam nie czuje, by przynależał do tego świata. Z kolei najświeższy materiał to wyraz artystycznego buntu.  

Nie czuję się częścią show-biznesu – przyznaje BARANOVSKI w Glamour Sound On.

W wywiadzie dla Glamour.pl muzyk otworzył się także na tematy związane z życiem osobistym. Rodzina jest dla niego najważniejsza. Dlatego tak bardzo chroni prywatność swoją i swoich bliskich. Jednak nam zdradził, jakim jest ojcem i co zmienia się, gdy schodzi ze sceny i przekracza próg swojego domu.

Glamour Sound On – wywiady z najbardziej cool osobami z branży muzycznej

Glamour Sound On to cykl wywiadów wideo, w którym Asia Twaróg rozmawia z artystami, producentami i innymi osobami z branży muzycznej. W studiu gości zarówno topowe gwiazdy, jak i debiutantów. Nowe odcinki publikowane są w każdą środę o godz. 20:00 na Glamour.pl oraz na platformie YouTube.