Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą najtrudniejszy okres w swojej dotychczasowej karierze. Po wulgarnym wpisie na temat działań Straży Granicznej artystka nie tylko straciła rolę w popularnym serialu i intratne umowy reklamowe. Szeroko komentowany w mediach post pokrzyżował także jej plany związane z promocją książki biograficznej oraz pociągnął za sobą także ogromną falę ostrej krytyki ze strony internautów. Finalistka 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że cała ta sytuacja wywołała w niej nie tylko duży stres, ale i lęk o swoje zdrowie i życie.

Można popaść w panikę i strach. Długo byłam w takim stanie. Bałam się grać spektakle. (...) Po tym, jak dowiedziałam się, że jestem w białoruskiej telewizji, wpadłam w panikę. Bałam się jechać do Krakowa i wyjść na scenę, że zaraz ktoś przyjdzie z widowni i mi coś zrobi - powiedziała w rozmowie z Żurnalistą.

Barbara Kurdej-Szatan zdradza, dlaczego odrzuciła propozycję prowadzenia „Dzień Dobry TVN”

Wszystko wskazuje jednak na to, że Basia najgorsze chwile ma już za sobą. Choć mówiło się, że po skandalu wokół jej wpisu o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, będzie zmuszona na dłużej zniknąć z show-biznesu i straci swoje główne źródło dochodu, rzeczywistość okazała się o wiele mniej dramatyczna. Nie jest tajemnicą, że krótko po stracie posady w TVP, otrzymała propozycję dołączenia do zespołu „Dzień Dobry TVN”. Nie przyjęła jednak tej propozycji.

Co innego poprowadzić koncert albo program artystyczny, tak jak np. „The Voice of Poland”, który był mi bliski tematycznie, a co innego program śniadaniowy, który dotyka wielu, wielu tematów. Do tego są już stricte prowadzący, dziennikarze, a ja jednak czuję się i chcę być artystką - wyjaśniła powód swojej decyzji.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi z Przemkiem Kossakowskim nowy program „Projekt Cupid”

Barbara Kurdej-Szatan nie musiała długo czekać na kolejną ofertę pracy. Ta przyszła od jednej z najmłodszych stacji telewizyjnych, należących do Grupy TVN. Na fali sukcesu programu „Down the Road. Zespół w trasie” władze TTV postanowiły stworzyć polską wersję reality show o nazwie „Projekt Cupid”.

„Projekt Cupid” to nowy program TTV, w którym widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób – Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra, Bartka - w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a. Każda z nich poszukuje miłości, dlatego redakcja programu wraz z pomocą ekspertów spróbuje znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno - czytamy w komunikacie prasowym stacji.

Poza obecnymi na planie specjalistami, uczestników i uczestniczki show wspierać będą podczas przygotowań do randek dwoje prowadzących. W tej roli zobaczymy doskonale znanego anteny TTV Przemka Kossakowskiego oraz właśnie Basię Kurdej-Szatan.

Pierwszy sezon „Projekt Cupid” zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 13 lutego o godz. 22:00. Cykl dostępny również będzie w serwisie Player.pl.

Myślicie, że będzie to hit wiosennej ramówki TTV?

Zobacz także: