Programy randkowe od kilku lat robią prawdziwą furorę w polskiej telewizji. Po będących wylęgarnią instagramowych celebrytów „Love Island” i „Hotelu Paradise”, dającym szansę starszym uczestniczkom i uczestnikom „40 kontra 20”, inkluzywnej (i zarazem budzącej sporo kontrowersji) „Magii nagości”, gejowskim „Prince Charming” i ogłoszonym niedawno kostiumowym show o wymownej nazwie „Pałacowe Love” przyszedł czas na kolejny format. Rozwijająca się w błyskawicznym tempie stacja Zoom TV zapowiedziała premierę randkowego reality showPower of Love. Polska” i ogłosiła casting do programu.

„Power of Love. Polska” – casting

Pragniesz znaleźć miłość życia? Przychodzimy z pomocą! Zgłoś się do najnowszego show Zoom TV, gdzie przeżyjesz niesamowitą przygodę - zachęca stacja na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. 

Jak czytamy w ogłoszeniu, twórcy polskiej wersji show szukają singli i singielek, którzy „są gotowi na prawdziwe uczucie”. Poza możliwością przeżycia telewizyjnej przygody i znalezienia partnera lub partnerki, udział w „Power of Love. Polska” to także szansa na potężny zastrzyk gotówki.

Na koniec dla zwycięzców czekają duże pieniądze, które umożliwią spełnienie najskrytszych marzeń - czytamy.

Swoje zgłoszenie można wysyłać e-mailowo na adres poweroflove@zoomtv.pl.

„Power of Love. Polska” – na czym polega program?

„Power of Love. Polska” będzie kręcony w Turcji. W pierwszej edycji show weźmie udział 18 nieznajomych sobie osób, które pragną znaleźć miłość. Jak dowiadujemy się z opisu programu, codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Podobnie jak w programach typu „Big Brother”, każdy ruch uczestników i uczestniczek będę na bieżąco śledzić wszędobylskie kamery.

Aby urozmaicić show i pomóc uczestnikom i uczestniczkom lepiej się poznać, a w rezultacie się w sobie zakochać, odbywać się będę specjalne gry i zabawy. Dodatkową atrakcją będą odbywające się poza studiem specjalnie zaaranżowane randki dla osób, które zwyciężą w konkursach.

„Power of Love. Polska” to program, na którego przebieg będą mieli realny wpływ widzowie. Co tydzień będą mogli oddać głos na ulubionych uczestników, na których czekać będzie nagroda pieniężna i nietykalność dla zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników.

Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu „Power of Love”. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki - informuje biuro prasowe Zoom TV.

Za produkcję polskiej wersji „Power of Love” odpowiedzialna jest firma Jake Vision, czyli twórcy programów „Magia nagości”, „Love Island. Wyspa Miłości” czy „Milionerzy”.

Szykuje się kolejny hit Zoom TV?