Programy randkowe od kilku lat robią prawdziwą furorę w polskiej telewizji. Po będących wylęgarnią instagramowych celebrytów „Love Island” i „Hotelu Paradise”, dającym szansę starszym uczestniczkom i uczestnikom „40 kontra 20”, inkluzywnej (i zarazem budzącej sporo kontrowersji) „Magii nagości”, gejowskim „Prince Charming” i ogłoszonym niedawno kostiumowym show o wymownej nazwie „Pałacowe Love” przyszedł czas na kolejny format. Rozwijająca się w błyskawicznym tempie stacja Zoom TV zapowiedziała premierę randkowego reality showPower of Love. Polska” i ogłosiła casting do programu.

„Power of Love. Polska” – casting

Pragniesz znaleźć miłość życia? Przychodzimy z pomocą! Zgłoś się do najnowszego show Zoom TV, gdzie przeżyjesz niesamowitą przygodę - zachęca stacja na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. 

Jak czytamy w ogłoszeniu, twórcy polskiej wersji show szukają singli i singielek, którzy „są gotowi na prawdziwe uczucie”. Poza możliwością przeżycia telewizyjnej przygody i znalezienia partnera lub partnerki, udział w „Power of Love. Polska” to także szansa na potężny zastrzyk gotówki.

Na koniec dla zwycięzców czekają duże pieniądze, które umożliwią spełnienie najskrytszych marzeń - czytamy.

Swoje zgłoszenie można wysyłać e-mailowo na adres poweroflove@zoomtv.pl.

„Power of Love. Polska” – na czym polega program?

„Power of Love. Polska” będzie kręcony w Turcji. W pierwszej edycji show weźmie udział 18 nieznajomych sobie osób, które pragną znaleźć miłość. Jak dowiadujemy się z opisu programu, codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Podobnie jak w programach typu „Big Brother”, każdy ruch uczestników i uczestniczek będę na bieżąco śledzić wszędobylskie kamery.

Aby urozmaicić show i pomóc uczestnikom i uczestniczkom lepiej się poznać, a w rezultacie się w sobie zakochać, odbywać się będę specjalne gry i zabawy. Dodatkową atrakcją będą odbywające się poza studiem specjalnie zaaranżowane randki dla osób, które zwyciężą w konkursach.

„Power of Love. Polska” to program, na którego przebieg będą mieli realny wpływ widzowie. Co tydzień będą mogli oddać głos na ulubionych uczestników, na których czekać będzie nagroda pieniężna i nietykalność dla zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników.

Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu „Power of Love”. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki - informuje biuro prasowe Zoom TV.

Za produkcję polskiej wersji „Power of Love” odpowiedzialna jest firma Jake Vision, czyli twórcy programów „Magia nagości”, „Love Island. Wyspa Miłości” czy „Milionerzy”.

Zobacz także:

Szykuje się kolejny hit Zoom TV?