Gorące reality-show „Too Hot To Handle”, w którym uczestnicy i uczestniczki muszą powstrzymywać się od kontaktu o podłożu erotycznym, powróciło na platformę Netflix. Wśród osób biorących udział w trzeciej edycji wzbudzającego wiele emocji programu znalazła się Polka. Kim jest Olga Bednarska i co o niej wiemy? Czego szuka w randkowym show – miłości, a może dobrej zabawy? Poznajcie ją lepiej.    

„Too Hot To Handle”: Kim jest Olga Bednarska, czyli Polka, która bierze udział w 3. edycji show?

Olga Bednarska dołączyła właśnie do grona uczestników i uczestniczek „Too Hot To Handle 3”. Z nagrania, które pokazano w programie, a także w mediach społecznościowych, dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że pochodzi z Polski, ale aktualnie mieszka w Surrey w Wielkiej Brytanii.

Hej, mam na imię Olga. Jestem polską imprezowiczką i jestem tu, by dodać trochę wschodnioeuropejskiego smaczku, na zdrowie – przedstawiła się Olga w programie. 

Wszystko wskazuje na to, że Olga Bednarska, która bierze udział w trzeciej edycji gorącego „Too Hot To Handle”, stawia przede wszystkim na dobrą zabawę. Co więcej, szanuje swój czas, a także swoich (potencjalnych) partnerów – jeśli ktoś jej się nie spodoba, na pewno mu o tym powie. Przyszła do programu, aby trochę namieszać. 

Nie zastanawiam się dwa razy, zanim coś zrobię. Lubię spędzać miło czas, gdy jestem z kimś, imprezować, tańczyć. Jeśli ktoś mi się nie spodoba, na pewno mu to powiem. Nie zamierzam marnować jego czasu. Szukam chłopaka, z którym będę mogła imprezować, bawić się, który będzie mnie rozśmieszał i w którym potencjalnie się zakocham… Oczywiście musi być też dobry w łóżku. Idę tam, by namieszać i gwarantuję, że właśnie to zrobię – powiedziała Olga Bednarska

Pełne nagranie z wypowiedzią Olgi Bednarskiej z „Too Hot To Handle” możecie obejrzeć poniżej. 

„Too Hot To Handle 3”: Olga Bednarska na Instagramie

Oczywiście Olga Bednarska jest obecna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@olga_bednarska) obserwuje już kilkadziesiąt tysięcy osób, w tym wiele fanek i fanów „Too Hot To Handle”. Olga Bednarska najchętniej pokazuje swoje stylizacje, a także publikuje zdjęcia z podróży i relacjonuje wyjścia na imprezy czy do restauracji. Kilka postów z jej instagramowego konta znajdziecie także w naszej galerii.