Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

Związek Sandry Kubickiej i Alka Barona od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. Ostatnie miesiące są dla nich zdecydowanie przełomowe. Najpierw ogłosili, że podczas romantycznego wypadu do Dubaju zaręczyli się, a niewiele później, że spodziewają się dziecka. Teraz we wzruszającym wpisie na Instagramie poinformowali, że kilka dni temu wzięli potajemny i kameralny ślub.

06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego jakiego mała Sandra sobie wymarzyła.

Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć.. mój mąż. To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam  dodała Kubicka.

Sandra Kubicka i Baron pobrali się i są szczęśliwi

Para jest ze sobą już od ponad dwóch lat. Mimo tego, że to jeden z najpopularniejszych związków w polskim show-biznesie, to Sandra i Baron dbają o jego prywatność. Nie oznacza to, że nie pokazują się wspólnie na Instastory. Tam możemy zobaczyć nieco więcej z ich życia. Mało kto dawał szansę modelce i muzykowi, ale jak widać szczęście kwitnie! W najnowszym numerze Glamour (już niebawem na rynku) będziecie mogli dowiedzieć się więcej o tej tajemniczej parze. Sandra opowiedziała nam o drodze do szczęścia, która nie była łatwa, zarówno dla niej, jak i dla Alka. 

Moje życie bardzo się zmieniło. Pomogła mi w tym terapia i Alek. Nie sądziliśmy, że będziemy mieli na siebie aż taki wpływ. Dwoje ludzi, którzy nieźle w życiu dostali po głowie, oboje z show-biznesu. Zamiast wymieniać się traumami, naprawialiśmy się nawzajem i to zadziałało - mówiła w rozmowie z Katarzyną Dąbrowską, Redaktor Naczelną.

Kubicka nie kryła podczas wywiadu dla Glamour, że od samego początku bardzo dobrze wiedziała, czego oczekuje od relacji: Powiedziałam prosto z mostu, że chcę wziąć ślub i urodzić dzieci, założyć rodzinę.

To był jasny przekaz: „Jeśli chcesz ze mną być, to albo wchodzimy w pełen związek i jesteśmy zaangażowani, albo każdy idzie w swoją stronę, bo ja nie mam czasu się bawić”.