Bedoes (prywatnie Borys Piotr Przybylski )to postać, której raczej nie trzeba przedstawiać fankom i fanom polskiej sceny muzycznej. Urodzony w 1998 roku artysta zadebiutował w 2017 roku albumem „Aby śmierć miała znaczenie”, który dotarł do 1. miejsca Polskiej Listy Przebojów OLiS, sprzedając się w 15 tys. egzemplarzy. Jego kolejne projekty („Kwiat polskiej młodzieży” z 2018 roku i „Opowieści z Doliny Smoków”, którego premierę datuje się na 2019 rok) niejednokrotnie pokryły się platyną oraz zyskały tytuł diamentowej płyty

Portal Glamrap.pl ogłosił Beodesa „Debiutem Roku 2017”, a dwa lata później artysta zdobył nominacje do nagrody Fryderyka w kategorii Przebój roku. W kwietniu zeszłego roku raper ogłosił natomiast, że zakłada własną wytwórnię muzyczną –2115 Label. Na wspólnym albumie 2115 „Rodzinny biznes” gościnnie pojawiły się natomiast takie gwiazdy jak Doda, Wersow, Pezet czy Taco Hemingway. Dziś liczba jego miesięcznych słuchaczy na Spotify to ponad 2 miliony. Czy ogromny sukces zawodowy 25-latka ma odzwierciedlenie w życiu prywatnym? Okazuje się, że tak. Borys od dłuższego czasu spotyka się z Roksaną Kwiatkowską. Kim jest dziewczyna rozchwytywanego rapera? Czym zajmuje się na co dzień?

Bedoes – dziewczyna. Kim jest Roksana Kwiatkowska?

Roksana Kwiatkowska znana jako Roxyxo od lat związana jest ze światem mody i choć dziś jest szefową wytwórni 2115, warto wspomnieć, że wcześniej była nie tylko stylistką, ale i dyrektorką artystyczną oraz kierowniczką największych projektów w polskiej branży rapowej. To ona przez wiele lat odpowiadała m.in. za wizerunek Quebonafide. Dziś zdarza jej się stylizować Bedoesa (np. w sesji dla magazynu „Vogue”), a w jej portfolio znajduje się także współpraca z Żabsonem czy Guziorem.

To, co wiem na pewno, to to, że moje marzenia są ambitne. Planuję staże i kursy zagraniczne, kilka projektów niezależnych, aby wzbogacić portfolio, ale przede wszystkim, nie chciałabym się zamykać jedynie na stylizowanie. Dużo przyjemności sprawia mi art oraz creative directing i w tym kierunku chciałabym się rozwijać – powiedziała w 2018 roku Roksana.

Jak widać po jej profilu na Instagrmie, partnerka Bedoesa nie rzuca słów na wiatr. Dalej prężnie działa w branży modowej, udzielając się w nowych kreatywnych projektach. Niedawno Roksana wzięła udział w pokazie Chanel podczas paryskiego tygodnia mody, przyznając, że było to spełnienie jej marzeń. Jej stylizacje z ulicy jednej z największych stolic mody możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

fot. Getty Images

Bedoes i Roxyxo – historia związku

Bedoes i Roksana Kwiatkowska spotykają się od dłuższego czasu. Para zna się od lat, nie wiadomo jednak dokładnie, w którym momencie ich relacja z zawodowych przerodziła się w coś więcej. W 2021 roku Roxyxo opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym napisała: 

Borysa poznałam kilka lat temu przelotem w biurze SBM. (...) Miałam o nim różne zdanie, obserwowałam z boku potknięcia i sukcesy. Kiedy usłyszałam „1998”, moja pierwsza myśl to było – aha, ok, ciekawe kto mu to podpowiedział. Okazało się że nikt. Nie znam bardziej szczerej osoby w branży niż Borys, nie znam też bardziej impulsywnej i wybuchowej. Od zawsze ujmował mnie sercem na dłoni, skromnością i przyziemnością i mimo sukcesów i rosnącej popularności, nic się w tym temacie nie zmieniło. 

Choć fani i fanki podejrzewali, że stylistka i raper mają się ku sobie, oficjalne potwierdzenie otrzymali w piosence „City Boy :*” z 2021 roku, w której pojawiła się bardzo wymowna wzmianka na temat Roksany.

Zobacz także:

City boy dziewczyny chcą żebym im zrobił dziecko
Nie chcę dzieci no chyba że jesteś Roxyxo

Co prawda para nie udziela wspólnych wywiadów, jednak od czasu do czasu zakochani pojawiają się razem na InstaStories. Nie zanosi się jednak, by Roksana i Borys chcieli bardziej upublicznić swój związek. Tak czy inaczej, trzymamy mocno kciuki za ich miłość.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @bedoes2115