Bella Hadid zaskoczyła wszystkich swoimi nowymi włosami. A to dlatego, że jeszcze niedawno, na londyńskim Fashion Weeku, widziana była w swojej normalnej fryzurze. Tylko dwa dni później, tym razem w Paryżu modelka pokazała się już w odmienionej wersji. Kiedy to się wydarzyło? Najwidoczniej zmiana lokalizacji pociągnęła za sobą też zmianę fryzury.

Bella Hadid w nowej fryzurze wygląda, jak wyjęta z lat 90.

28 września, młodsza siostra Gigi Hadid została sfotografowana w zupełnie nowej fryzurze i looku. Supermodelka postawiła na supercienką grzywkę!! Lekko przerzedzone kosmyki, jedynie po bokach twarzy opadają jej na oczy i wierzch policzków. Modelka została jednak przy swoim charakterystycznym ciemnobrązowym kolorze. Patrząc na Bellę, nie sposób nie pomyśleć o końcówce ubiegłego wieku. Charakteru dodał także outfit modelki. W brązowej skórzanej kurtce vintage i ciemnych okularach bez oprawek Hadid przenosi nas przynajmniej 25 lat wstecz. Czy jeszcze komuś nowy look gwiazdy przypomina Cher?

To nie pierwszy raz, gdy Bella Hadid ma grzywkę

Ok, nowa fryzura Belli mogła nas lekko zaskoczyć, jednak to nie pierwszy raz, kiedy modelka zdecydowała się właśnie na ten rodzaj cięcia. W 2019 i 2020 roku, celebrytka byłą fanką dłuższych kosmyków opadających jej na twarz. W 2018 roku postawiła na klasyczną już grzywkę, trochę w stylu Audrey Hepburn. W 2017 natomiast, Bella miała już prawdziwą grzywkę. Gęstą, prostą i długą, aż za brwi.

Nawet w tym roku były epizody, kiedy mogłyśmy i mogliśmy widzieć modelkę właśnie w takiej fryzurze. Wygląda na to, że gwiazda jest jej wierna. Ostatni raz, gdy Bella pokazała się w grzywce to 8 września. Wstawiła ona wtedy na swój Instagram zdjęcie w tej właśnie fryzurze. Nie jest to jednak ta sama, którą ma teraz. Ten look jest zupełnie nowy. I oryginalny!

Grzywka w stylu Belli Hadid – nowy trend na jesień?

Grzywka powraca do łask! Coraz więcej gwiazd i influencerek decyduje się właśnie na takie cięcie. Bella Hadid jest tego najlepszym przykładem. Podczas gdy inne decydują się na mniej odważne wersje, jak fresh-fringe face (która okazała się hitem) czy curtain bangs, modelka decyduje się na mocniejsze rozwiązania. Może właśnie wylansowała kolejny włosowy trend i już niedługo zobaczymy inne gwiazdy właśnie w takim wydaniu? A może, któraś z was się zainspiruje i postanowi zmienić coś w swoim wyglądzie? Warto spróbować!