W rodzinie Hadid dużo się teraz dzieje. W ubiegłą środę okazało się, że Gigi Hadid została aresztowana podczas wakacji na Kajmanach. A zaledwie dzień później popularne serwisy show-biznesowe podały, że jej młodsza siostra – Bella Hadid rozstała się z chłopakiem. Wiadomo, kiedy, jak również dlaczego modelka i dyrektor artystyczny zdecydowali się na zakończenie związku. 

Bella Hadid rozstała się z chłopakiem

Serwis „Entertainment Tonight” jako pierwszy poinformował o rozstaniu Belli Hadid i Marca Kalmana. Według anonimowego informatora, doszło do niego wiosną 2023 roku. Podobno ta relacja rozwijała się swoim tempem, a następnie zakończyła się zupełnie naturalnie. 

Byli bardzo zakochani, natomiast związek naturalnie dobiegł końca i postanowili to załatwić. Bella jest bardzo miłą osobą, ale zmaga się z presją sławy – ujawnił informator „Entertainment Tonight”. 

Nie jest również tajemnicą, że za Bellą Hadid trudny czas. Jakiś czas temu jedna z najpopularniejszych modelek na świecie otworzyła się na temat zdrowia psychicznego, a także przyznała, że całkowicie zrezygnowała z alkoholu. Co więcej, gwiazda pokazów mody, kampanii reklamowych i okładek jest w trakcie leczenia boreliozy. 

Bella bierze zasłużony urlop, by leczyć boreliozę. Nie jest na odwyku i nigdy nie miała problemu z alkoholem lub narkotykami. Jej rozstanie z Markiem przebiegło polubownie, a ona dba o siebie i otwarcie o tym mówi – dodaje informator wspomnianego portalu. 

Bella Hadid i Marc Kalman – historia związku

Przypomnijmy, że Bella Hadid i Marc Kalman zaczęli spotykać się pod koniec 2020 roku. A kilka miesięcy później – w lipcu 2021 – potwierdzili, że są razem. Od tamtej pory do sieci regularnie trafiały ich wspólne zdjęcia (np. ze spacerów czy wakacji). Związek modelki i dyrektora artystycznego wzbudzał spore zainteresowanie. Jednak główni zainteresowani całą sprawą woleli trzymać go z dala od blasku fleszy. Bardzo dbali o swoją prywatność. W ubiegłym roku plotkowano o zaręczynach. Ale informacje na ten temat nie zostały potwierdzone. Natomiast po medialnych doniesieniach z lipca 2023 możemy się domyślać, że (nawet, jeśli były takie plany) ślubu nie będzie.