Bella Hadid jest jedną z najpopularniejszych modelek oraz kobietą, która została uznana za najpiękniejszą na świecie. Chociaż jej życie wygląda z pozoru idealnie, to wcale takie nie jest. 26-latka otwarcie opowiada o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym i alkoholem, wspierając przy tym swoich fanów i fanki. Teraz podzieliła się z nimi swoim sukcesem. Modelka nie wypiła alkoholu od 5 miesięcy. Gratulujemy!

Bella Hadid ogłosiła, że nie pije od 5 miesięcy

Młodsza siostra Hadid czuje się i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Wpływ na to z pewnością ma abstynencja. Gwiazda wrzuciła na TikToka filmik, w którym kręci się dookoła i tańczy z największym uśmiechem, jakiego nie widzieliśmy u niej od dawna. Pod koniec obejmuje ona swoją koleżankę. Dziewczyny znajdują się w kasynie w Las Vegas.

5 miesięcy bez alkoholu – podpisała krótkie wideo Bella.

Swoim wielkim sukcesem gwiazda podzieliła się jeszcze na Instagramie. Opublikowała tam karuzelę zdjęć w pięknej czerwonej sukience z szerokimi rękawami. Opis postu mówił sam za siebie. 5 miesięcy – napisała i dodała emotikony „znaku zakazu”, kieliszków i butelki szampana. Supermodelka wygląda naprawdę pięknie. Wręcz promienieje. Cudownie się na nią patrzy.

Bella Hadid o swoim problemie z alkoholem

W wywiadzie dla „InStyle”, którego 26-latka udzieliła w sierpniu, otworzyła się ona na temat jej relacji z alkoholem.

Rzadko się już teraz upijam, ale kompletnie przestałam pić mocny alkohol – powiedziała ponad pół roku temu. – Nauczyłam się tego, co może, a czego nie może znieść moje ciało. Jestem tym typem dziewczyny, która wypije kieliszek szampana i wróci do domu – wyznała wtedy.

Po raz kolejny na ten temat Hadid wypowiedziała się w tym samym magazynie w styczniu 2022 roku. Uwielbiałam alkohol i doszło nawet do tego, że odwoływałam wieczorne spotkania, gdy czułam, że nie byłabym się w stanie na nich kontrolować – zdradziła. – Nie czuję już potrzeby, bo wiem, jak by to na mnie oddziaływało potem - dodała.

Życzymy Belli wytrwałości i jeszcze lepszego samopoczucia psychicznego. You go girl!