Nie potrafimy już sobie wyobrazić show-biznesu bez Gigi Hadid i jej młodszej, ale odnoszącej wcale niemniejsze sukcesy siostry, Belli Hadid. Dziewczyny mają jednak jeszcze rodzeństwo, które nie jest tak znane, jak one. Pewnie część osób zna Anwara Hadida. Możliwe, że głównie przez to, że był chłopakiem Duy Lipy (byli parą do 2021 roku). Modelki mają również dwie, mniej znane siostry – Marielle i Alanę Hadid. Oto wszystko, co powinniście wiedzieć na ich temat.

Alana Hadid jest stylistką i projektantką

Alana Hadid (niebywale podobna do Belli) jest stylistką i projektantką. Alana to starsza siostra przyrodnia Gigi i Belli z małżeństwa ich ojca oraz jego byłej żony. Alana pracowała także jako modelka. Ma też własną markę La Detresse, którą założyła wraz z przyjaciółką Emily Perlstein. W jej ofercie znajdują się ubrania streetwearowe i loungewear.

Marielle Hadid jest projektantką i przedsiębiorczynią

Drugą przyrodnią siostrą Gigi i Belli jest Marielle Hadid. One także mają wspólnego ojca. Kobieta ma własną firmę – Living Well with Marielle, która koncentruje się na projektowaniu wnętrz, planowaniu imprez, tworzeniu dekoracji. W skrócie – wszystkim, co składa się na piękne wnętrze. Wraz z siostrą Alaną jest również właścicielką marki z okularami przeciwsłonecznymi – Hadid Eyewear. Jednak głównie skupia się na swojej pierwszej firmie oraz remontach i urządzaniu luksusowych domów.

Alana Hadid ma bardzo naturalne konto na TikToku

W przeciwieństwie do dziewczyn, które chcą mieć estetyczne konto na TikToku, Alana publikuje filmy głównie z łóżka. Na jej profilu nie ma zbyt dużo reklam. Tylko naturalność. Oto kilka z jej filmików.

Marielle Hadid jest zapaloną kucharką

Marielle za to jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych, jeśli chodzi o lifestyle. Oprócz zdjęć swojej pracy i postów sponsorowanych, często publikuje też filmy z przepisami i gotowaniem. Podobno smykałkę do tego ma po mamie, która jest z Irlandii i też uwielbia pieczenie i gotowanie. W ich kuchni nie brakuje więc tradycyjnych irlandzkich wypieków.

Marielle i Gigi vs. Alana i Bella

Cztery siostry są do siebie niesamowicie podobne. Jednak nie wszystkie do siebie nawzajem. Gigi to kopia Marielle. Z drugiej strony Alana i Bella mają niemal identyczne rysy twarzy i są do siebie jeszcze bardziej podobne niż ich dwie inne siostry.

fot. Gotham / Getty Images

Zobacz także:

fot. Dimitrios Kambouris / Getty Images

Wszystko wskazuje na to, że cała czwórka dogaduje się świetnie. W 2019 roku Alana wyznała magazynowi „Grazia”:

Nie konkuruję z moimi siostrami ani z bratem. Wszyscy mamy wrodzoną etykę pracy. Czuję, że odnoszę sukces. Robię wiele rzeczy, o których inni nie wiedzą.

Chronimy się i wspieramy nawzajem – dodała również.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.de