Bella Thorne i Benjamin Mascolo zerwali zaręczyny

20 marca 2021 roku amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka Bella Thorne oraz jej chłopak, włoski piosenkarz Benjamin Mascolo, po prawie dwóch latach randkowania zaręczyli się. Pochwalili się swoim szczęściem i imponujących rozmiarów pierścionkiem zaręczynowym


„Powiedziała TAK” – ekscytował się muzyk, publikując serię zdjęć i filmów, z których wynikało, że postanowił oświadczyć się na planie ich wspólnego filmu „Time Is Up”. „Dziękuję, że jesteś tak niesamowita, kochanie” – napisał Benjamin. „Bardzo cię kocham” – odpowiedziała w komentarzu Bella. Sama również opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie pierścionka, pisząc: „Doskonale zna mój styl”.

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasy – właśnie dowiedzieliśmy się, że amerykańska aktorka i włoski piosenkarz odwołali ślub. Według magazynu „People”, który jako pierwszy zgłosił tę wiadomość, para rozstała się w przyjacielskich stosunkach. Wszystkie te doniesienia Mascolo potwierdził w czwartek na Instagramie.

Nieco ponad 3 lata temu moje drogi skrzyżowały się z najwspanialszą istotą na świecie. Tego dnia moje życie zmieniło się na zawsze i jestem bardzo wdzięczny za każdy wspólny moment. To było doświadczenie uczące pokory – rozwijać się przy niej” – napisał 28-latek w długim oświadczeniu zamieszczonym na swoim kanale. I dalej: „Dzięki tej osobie nauczyłem się, co znaczy bezwarunkowa miłość, czyli coś, czym obdarowali mnie rodzice, gdy byłem dzieckiem, a czego potem nie doświadczyłem, dopóki jej nie poznałem. (...) Jej oczyma nauczyłem się kochać siebie, czuć się wartościowym, czuć się akceptowanym przez zaakceptowanie siebie, ze wszystkimi moimi niedoskonałościami i wadami. Nigdy nie będę w stanie wyrazić do końca, co to znaczy być ocalonym przez kogoś”.

W dalszej części swojego wpisu wokalista przyznaje, że rozstanie z Bellą jest niezwykle trudnym dla niego doświadczeniem, ale jest gotowy na kolejny rozdział swojego życia.

„Ból będzie moim nauczycielem, podobnie jak moją nauczycielką była i będzie miłość – kiedy ponownie się wydarzy” – kontynuuje Włoch, który na zakończenie zwraca się bezpośrednio do swej byłej narzeczonej, zapewniając o swej wiecznej miłości. „Życzę jej tylko najwspanialszych rzeczy i zawsze będę dla niej”.

Jak podał informator „People”, głównym powodem rozpadu związku były trudne do pogodzenia harmonogramy, które spowodowały oddalenie tych dwojga. 

Aktorka do tej pory nie skomentowała sprawy.

Zobacz także:

Bella Thone i Benjamin Mascolo - historia związku

Bella Thone i Benjamin Mascolo zaczęli się spotykać w kwietniu 2019 roku, kilka dni po tym, gdy gwiazda serialu Disney Channel „Taniec rządzi” ogłosiła rozstanie z raperem Mod Sunem.

Dwa miesiące później Thorne potwierdziła swój związek z Mascolo, mówiąc w rozmowie z „People”: 

Ben jest słodki, gdy patrzę na niego na FaceTime, uśmiecham się od ucha do ucha. Mieszka we Włoszech, więc to ciekawy przypadek.

Para zadebiutowała oficjalnie na Instagramie kilka dni później. Niedługo potem media obiegły fotografie z ich romantycznych wakacji w Meksyku, gdzie w pasujących naszyjnikach przechadzali się po plaży, trzymając się za ręce.

24-latka wcześniej spotykała się m.in. z aktorami Greggiem Sulkinem i Tylerem Poseyem, muzykiem działającym pod pseudonimem Mod Sun (obecny partner Avril Lavigne), a także z celebrytką Taną Mongeau. O poprzedzającym związek z Thorne życiu miłosnym pochodzącego z Modeny piosenkarza, najbardziej znanego z występów w popularnym we Włoszech duecie Benji & Fede, niewiele wiadomo.