W marcu tego roku Bella Thorne zaręczyła się Benjaminem Masculo po dwóch latach związku, czego dowiedzieliśmy się z oficjalnych kont głównych zainteresowanych całą sprawą w mediach społecznościowych. 27-latek oświadczył się swojej ukochanej na planie filmu Time Is Up, w którym razem grają, a także podarował jej (imponujących rozmiarów) pierścionek. Jak się okazuje, po około miesiącu od zaręczyn Bella Thorne zdecydowała się na podobny krok. Także podarowała swojemu ukochanemu pierścionek zaręczynowy! 

Bella Thorne kupiła pierścionek zaręczynowy swojemu narzeczonemu!

Wczoraj (18 kwietnia) Benjamin Masculo opublikował serię zdjęć na swoim profilu na Instagramie i poinformował, że Bella Thorne podarowała mu pierścionek zaręczynowy. Na fotografiach widzimy parę w drodze do salonu jubilerskiego oraz podczas romantycznego obiadu. Mieli na sobie pasujące stylizacje w odcieniu bieli i wyglądali naprawdę uroczo. 

„Kupiła mi pierścionek zaręczynowy” – napisał Benjamin Masculo na Instagramie. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć pierścionek zaręczynowy, który gwiazda Taniec rządzi podarowała swojemu ukochanemu. 

Kim jest Benjamin Masculo, czyli narzeczony Belli Thorne?

Podobnie jak Bella Thorne, Benjamin Masculo zajmuje się zawodowo muzyką i aktorstwem. Już niebawem będziemy mogli oglądać parę w komedii romantycznej Time Is Up, na planie której 27-latek poprosił ukochaną o rękę. Benjamin Masculo pochodzi z Włoch, a konkretnie z Modeny. Od pewnego czasu mieszka jednak w Stanach Zjednoczonych. W 2019 roku zaczął się spotykać z Bellą Thorne. Wyglądają na bardzo szczęśliwych.