Khloé Kardashian i Tristan Thompson mają za sobą burzliwy związek. Trzy lata temu okazało się, że amerykański koszykarz wielokrotnie zdradzał swoją partnerkę (która nota bene była wtedy w zaawansowanej ciąży). W lutym 2019 roku dowiedzieliśmy się natomiast, że sportowiec dopuścił się kolejnej zdrady, tym razem z Jordyn Woods, czyli przyjaciółką Kylie Jenner. I choć (prawdopodobnie) wszyscy zakładali, że to definitywny koniec związku Khloé Kardashian i Tristana Thompsona, główna zainteresowana całą sprawą postanowiła mu wybaczyć. Od kilku miesięcy znów mówi się o tym, że członkini klanu Kardashian-Jenner i Tristan Thompson są razem i wspólnie wychowują niespełna trzyletnią córkę. Wszystko wskazuje również na to, że się zaręczyli. Co wiadomo na ten temat? Sprawdź poniżej.

Khloé Kardashian i Tristan Thompson zaręczyli się? 

W ubiegłą niedzielę (21 lutego) Khloé Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcie w bieliźnie od Skims (marki stworzonej przez Kim Kardashian) i botkach od Good American, czyli brandu, którego jest współwłaścicielką. Szczególną uwagę obserwatorek oraz obserwatorów Kardashianki zwrócił natomiast (ogromny!) pierścionek z brylantem na jej serdecznym palcu. Biżuteria wywołała niemałe poruszenie w sekcji komentarzy i lawinę spekulacji związanych z ewentualnymi zaręczynami Khloé Kardashian z Tristanem Thomsponem. Głos w sprawie zabrała m.in. dziennikarka i prezenterka Morgan Stewart. „CZY ONI SĄ” – spytała pod postem. Możemy się jedynie domyślać, że chodziło jej o zaręczyny. „Tak! Oni są” – odpowiedziała jej Khloé Kardashian. A tym samym, według niektórych osób, potwierdziła informacje na temat zaręczyn. 

Khloé Kardashian pokazała nowe zdjęcie z pierścionkiem!

W ten weekend plotki na temat zaręczyn Khloé Kardashian z Tristanem Thomsponem powróciły, a to za sprawą jednego z najnowszych zdjęć na jej profilu na Instagramie. Kardashianka pokazała fanom i fankom nowy manicure. Ich uwagę (po raz kolejny) zwrócił jednak pierścionek z brylantem. Pod fotografią posypały się komentarze z gratulacjami oraz słowami zachwytu. „To musi być pierścionek zaręczynowy” - brzmi jeden z nich. Wśród nich znalazł się również komentarz od głównego zainteresowanego całą sprawą. Tristan Thompson odpowiedział swojej ukochanej za pomocą kilku emotikon w kształcie m.in. oczu i diamentów.

Zdjęcie pierścionka możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Nam natomiast nie pozostaje nic innego, jak czekać na dalszy rozwój wypadków i ewentualne szczegóły. Czy Khloé Kardashian ponownie zabierze głos w tej sprawie?