O Belli Thorne znów jest głośno. Niestety nie ze względu na projekty zawodowe, w które jest zaangażowana, ale w związku z zawirowaniami w jej życiu prywatnym. Na początku czerwca tego roku serwis „People” poinformował, że aktorka i Benjamin Mascolo, z którym spotykała się przez ostatnie trzy lata, rozstali się, a co za tym idzie: odwołali ślub. Podobno ze względu na napięte harmonogramy główni zainteresowani całą sprawą nie mieli dla siebie wystarczająco dużo czasu, co doprowadziło do tego, że oddalili się od siebie. Pochodzący z Modeny piosenkarz potwierdził medialne doniesienia. Wydał oświadczenie, w którym przyznał, że jego ex jest wspaniałą osobą i życzy jej wszystkiego najlepszego. Bella Thorne (jeszcze) nie zabrała głosu w sprawie rozstania. Natomiast w tym tygodniu popularne portale plotkarskie podały, że – być może – znowu jest zakochana. 

Bella Thorne ma nowego chłopaka?

W mediach zza oceanu aż huczy od plotek. Powód? Bella Thorne została bowiem przyłapana w towarzystwie Ryana Eggolda, którego możecie kojarzyć ze „Szpitala New Amsterdam”, „Czarnej listy” czy „Nigdy, rzadko, czasami, zawsze”. W ubiegłą niedzielę gwiazdy miały wziąć udział w uroczystej kolacji zorganizowanej z okazji współpracy Rosario Dawson Aqua x Studio 189 z Bloomingdale. Co ciekawe, pojawiły się w The Surf Lodge, gdzie odbywało się wydarzenie, ale – jak potwierdzili organizatorzy i organizatorki – nigdy nie dotarli do swoich miejsc przy stoliku (bądź stolikach). 

Byli razem na zewnątrz, kręcili się wokół z drinkami – ujawnił informator serwisu „Page Six”. 

Informator „Page Six” ujawnił, że tamtego wieczoru Bella Thorne i Ryan Eggold, między którymi jest 13 lat różnicy, spędzili trochę czasu razem. Niestety nie wiadomo, dlaczego nie dotarli na kolację, a także co ich naprawdę łączy. Dziennikarki oraz dziennikarze ze wspomnianego już serwisu show-biznesowego próbowali skontaktować się z osobami reprezentującymi aktorkę i aktora, jednak bezskutecznie. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na komentarz z ich strony, jak również na – ewentualny – dalszy rozwój tej sytuacji.