Za Khloé Kardashian niełatwy czas. Kilka miesięcy temu musiała zmierzyć się z faktem, że jej ówczesny partner (z którym związała się w 2016 roku), Tristan Thompson zdradził ją (i to nie po raz pierwszy). W dodatku z kochanką doczekał się dziecka. Choć przeprosił Kardashiankę za upokorzenia, których doznała przez niego na oczach całego świata, to ich związek tej próby już nie przetrwał.

Khloé Kardashian ma nowego chłopaka? Kim jest jej tajemniczy partner?

Na początku tego roku pojawiły się informacje, że 37-letnia Khloé spotyka się z uczestnikiem programu „Too Hot To Handle”, 24-letnim Harrym Jowseyem. Gwiazda emitowanego przez lata programu „Z kamerą u Kardashianów” bardzo szybko zdementowała jednak te plotki i określiła je mianem absolutnej nieprawdy pod jednym z postów w mediach społecznościowych. Być może potrzebowała jeszcze trochę czasu, by znów komuś zaufać. Po drodze na głowie miała rodzinne wydarzenia: ślub swojej  Kourtney czy narodziny synka Kylie. Jednak w końcu chyba zdecydowała się otworzyć na nowo swoje serce. I jak donosi serwis Pagesix.com, wygląda na to, że to wszystko za sprawą Kim Kardashian, która poznała ją z aktualnym chłopakiem. Co o nim wiemy? Kim jest nowy mężczyzna w życiu Khloé Kardashian?

Cóż, na ten moment wiemy niewiele... Według źródła Pagesix.com celebrytka spotyka się obecnie z przystojnym inwestorem, który lokuje swój kapitał w prywatne spółki i startupy. Kim miała przedstawić ich sobie kilka tygodni temu na przyjęciu. Podobno od razu złapali świetny kontakt i bawili się razem przez całą noc! Póki co Kardashianka jest ostrożna, co do inwestowania swoich uczuć. Jak donosi z kolei People.com te związek jest dopiero na bardzo wczesnym etapie. Khloé bez wątpienia będzie teraz znacznie ostrożniejsza zarówno inwestując (nomen omen) swoje uczucia, jak i mówiąc o nich publicznie. W końcu totalnie medialny związek z Tristanem Thompsonem, z którym ma 4-letnią córeczkę True, długo odchorowywała. Nie tylko z powodu niewierności koszykarza, lecz także dlatego, że prasa w detalach analizowała tę zdradę.