Wygląda na to, że Bella Thorne odnalazła dość szybko szczęście i zapomniała o trudnych doświadczeniach z odwołaniem ślubu. Znów jest zakochana i zaręczona! Jednak wcale nie z aktorem znanym choćby z serialu „New Amsterdam”, o czym mówiło się w lipcu zeszłego roku.

Bella Thorne i jej złamane serce

Zanim przejdziemy do szczęśliwych nowin, przypomnijmy, że w czerwcu zeszłego roku dowiedzieliśmy się o rozstaniu Belli Thorne z narzeczonym Benjaminem Masolo, włoskim muzykiem. Po dwóch latach spotykania się gwiazda powiedziała mu "TAK" w marcu 2021 roku, kiedy postanowił oświadczyć się na planie ich wspólnego filmu „Time Is Up”. 

Bella Thorne jest ponownie zaręczona 

Bella Thorne i Mark Emms poznali się w bardzo romantycznych okolicznościach – latem 2022 roku wpadli na siebie na plaży na Ibizie na przyjęciu urodzinowym Cary Delevingne.

To była miłość od pierwszego wejrzenia, gdy wzeszło słońce – opisuje okoliczności poznania narzeczonego Bella Thorne.

Zaledwie po kilku miesiącach związku, Mark oświadczył się Belli w jej domu Kalifornii dzień przed Dniem Matki pierścionkiem z ponad 10-karatowym brylantem o szlifie szmaragdowym i bagietkami po bokach centralnego kamienia. Para świętowała później zaręczyny w rodzinnym gronie.

Mamy nadzieję, że Bella Thorne pochwali się pierścionkiem i przede wszystkim narzeczonym, kiedy już w czerwcu będzie gospodynią wznowionego Festiwalu Filmowego w Taorminie we Włoszech (od 24 czerwca do 1 lipca), podczas którego największe światowe gwiazdy zaprezentują swoje filmy krótkometrażowe i autorskie projekty. 

Póki co zdjęcia szczęśliwej gwiazdy i jej narzeczonego możemy zobaczyć na Instagramie. Bella pochwaliła się swoim obserwującym ogromnym pierścionkiem, pozując z Markiem.

Bella Thorne – ślubne plany

Jak informuje Vogue.com przyszła panna młoda ma już dość sprecyzowane plany co do swojego ślubu z Markiem Emmsem. Marzy jej się wiejski ślub w dworku w Wielkiej Brytanii. Była gwiazda Disneya chciałaby w tym wyjątkowym dniu założyć suknię vintage Schiaparelli lub Diora. Jak powiedziała amerykańskiemu serwisowi, nie ma zamiaru się ograniczać i planuje mieć aż cztery ślubne kreacje w tym wyjątkowym dla niej i Marka dniu.

Zobacz także:

Kim jest Mark Emms – nowy narzeczony Belli Thorne

Brytyjczyk Mark Emms, świeżo upieczony narzeczony Belli Thorne, to przedsiębiorca, producent „Bad Vegan” i współwłaściciel nowojorskiego hotspotu – baru The Mulberry.

Bella Thorne i Mark Emms – historia związku

Bella i Mark poznali się na Ibizie latem zeszłego roku. Pod koniec sierpnia 2022 roku wybrali się razem do Grecji, gdzie sfotografowano ich podczas namiętnego pocałunku. Z kolei w październiku Bella Thorne świętowała swoje 25. urodziny na Dominikanie wraz z przystojnym chłopakiem u boku. Oficjalny debiut na Instagramie zaliczyli z kolei 14 lutego 2023, kiedy Bella postanowiła pochwalić się swoją miłością przed światem. Życzymy tej dwójce szczęścia i gratulujemy zaręczyn!